11 Лютого, 2022 р., 13:32
До уваги закладів охорони здоров’я та профспілкових організацій медичних працівників Миколаївщини! Інформує управління держапраці в Миколаївській області.
08 Лютого, 2022 р., 09:38
Директор КНП Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Токар Сергій звертається до мешканців, вчителів та вихователів дошкільних закладів Березанської громади стосовно дотримання вимог самоізоляції у період різкого поширення інфекційних захворювань, тому числі COVID-19.
17 Січня, 2022 р., 16:45
Березанська селищна рада продовжує звітувати про роботи, що проводяться у  медичній сфері громади. Віднедавна вирішена багаторічна проблема Центральної районної лікарні – відремонтовано 240 кв. метри під’їзної дороги до стаціонарного відділення невідкладних станів ЦРЛ (хірургічного, терапевтичного та інфекційного). Тепер і «швидка допомога» безперешкодно припарковується, і хворим та відвідувачам безпечно рухатися, і подвір’я упорядковане.
13 Січня, 2022 р., 16:15
13.01.2022 на базі КНП «Березанська центральна районні лікарня» Березанської селищної ради працювала робоча комісія з питання  обгрунтованості розрахунків платних медичних послуг, які сьогодні надаються медичною установою. Комісія працювала за розпорядженням Березанського селищного голови Валерія Хоміцького.
12 Січня, 2022 р., 16:19
З моменту прийняття на баланс Березанської селищної ради Березанської ЦРЛ від Миколаївської райради (квітень 2021 року) перед керівництвом селищної ради постало питання про реконструкцію системи опалення лікарні, ремонт каналізаційної системи, проведення поточних та капітальних ремонтів приміщення, даху, заміну вікон та дверей, ремонт та відновлення під’їзних доріг, ремонт огорожі, оснащення новітнім медичним обладнанням, а також виплата боргу в сумі 821 тис. 821 грн за опалення попередніх років.
11 Січня, 2022 р., 16:25
Сьогодні, 11.01.2022, за ініціативою Березанського селищного голови Валерія Хоміцького відбувся круглий стіл за участю очільника громади Валерія Хоміцького, його заступника Людмили Кравцової, директорів первинної та вторинної ланки медичної допомоги Сергія Токаря та Наталії Таранової, лікарів Наталії Делюк, Ольги Носуленко та заступника головного лікаря Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Ірини Донець.
05 Жовтня, 2021 р., 16:30
05.10.2021, голова Миколаївської районної державної адміністрації Ігор Мухарський #ИгорьМухарский побував з робочим візитом у Березанській громаді.
06 Вересня, 2021 р., 16:10
06.09.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбувся конкурс  щодо визначення кандидата на посаду керівника (директора) КНП «Березанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березанської селищної ради. Участь у конкурсі взяло троє кандидатів.