Склад постійних комісій

Комісія з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, власності, промисловості, транспорту та зв'язку, просторового планування:

Рішення № 4 від 11.12.2020 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради"

Голова комісії:

Чапчай Ігор Анатолійович - ПП «СЛУГА НАРОДУ»

1. Іщенко Віктор Андрійович - Народний  Рух України

2. Громовий Андрій Миколайович – Миколаївська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»

3. Панчишин Ігор Пилипович - ПП «СЛУГА НАРОДУ»

4. Русу Ольга Михайлівна - ПП «СЛУГА НАРОДУ»

5. Рощенкова Ольга Іванівна – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ»

6. Синецька Наталія Василівна - ПП «СЛУГА НАРОДУ»

7. Токар Інна Олександрівна - ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

8. Чудний Анатолій Олександрович – Аграрна партія

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Рішення № 5 від 11.12.2020 "Про затвердження  складу постійної  мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності Березанської селищної ради"

Рішення № 1 від 26.01.2021 "Про внесення змін внесення змін та доповнень до складу  постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності Березанської  селищної ради VІII скликання"

Рішення № 35 від 02.04.2021 "Про внесення змін до складу постійних комісій Березанської селищної ради VІII скликання"

Голова комісії

Гузенко Вікторія Іванівна – ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Члени комісії:

1. Гречан Віктор Іванович – ПП «ВО БАТЬКІВЩИНА»

2. Заблоцька Віра Василівна – ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

3. Михайлюк   Віталій Петрович – ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Сиворотка Олександр Олександрович - Аграрна партія

Комісія з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

Рішення № 6 від 11.12.2020 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку  та інвестицій Березанської селищної ради"

Голова комісії

Мороз Олена Миколаївна – ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

1. Богославець Людмила Іванівна – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ»

2. Гонтаренко Сергій Іванович – ПП «СЛУГА НАРОДУ»

3. Ніколенко Любов Федорівна – ПП «ВО БАТЬКІВЩИНА»

4. Погадаєв Олександр Володимирович – ПП «СЛУГА НАРОДУ»

5. Гуртовий Анатолій Валентинович – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА

ЖИТТЯ»

6. Семененко Олександр Сергійович – ПП «СЛУГА НАРОДУ»

7. Токар Сергій Анатолійович – ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

8. Щербакова Тетяна Анатоліївна – ПП «СЛУГА НАРОДУ»