13 Січня, 2023 р., 11:56
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» (у редакції постанови КМУ від 16.09.2022 № 1041) з 1 січня 2023 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються виключно у грошовій готівковій формі органами Пенсійного фонду України.
12 Грудня, 2022 р., 10:54
ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ БЕРЕЗАНСЬКОГО ЦНАПу В ЧАСТИНІ ВИДАЧІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ДОВІДОК З РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ
02 Грудня, 2022 р., 13:20
Витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку тощо. Раніше для оформлення цього документа треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер же його можна отримати всього за кілька хвилин через застосунок «Дія».
18 Жовтня, 2022 р., 09:10
Відновлено роботу реєстру Березанської територіальної громади за місцем декларування та реєстрації місця проживання.
06 Жовтня, 2022 р., 10:33
Березанська селищна рада повідомляє, що витяги з Державного земельного кадастру на земельні ділянки можна отримати в ЦНАПі Березанської селищної ради за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 33 (1-ий поверх), тел. (05153) 2-13-54.
25 Серпня, 2022 р., 14:00
Український ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Міністерство цифрової трансформації України ділиться добіркою найактуальніших держпослуг для тих, хто ще шукає своє місце та фінансовий тил.
24 Серпня, 2022 р., 13:57
Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу. Для всіх, хто бажає діяти, зібрали добірку необхідних держпослуг на Гіді.
23 Червня, 2022 р., 09:20
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє:
22 Червня, 2022 р., 10:10
Друзі, державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради пройшов процедуру відновлення доступу до Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.
20 Квітня, 2022 р., 09:43
Від 20 квітня в Дії за кілька кліків можна оформити статус ВПО та щомісячні виплати від держави - 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей та людей з інвалідністю можна в Дії.