Містобудівна документація

План зонування території смт Березанка Березанського району Миколаївської області (Відкрити/завантажити)

Генеральний план смт Березанка Березанського району Миколаївської області

Рішення чергової XIX сесії VII скликання від 23.03.2017 № 11 "Про затвердження генерального плану (внесення змін) селища Березанка Березанського району Миколаївської області" (Відкрити/завантажити)

Частина I (перша) Генерального плану смт Березанка (Відкрити/завантажити)

Частина II (друга) Генерального плану смт Березанка (Відкрити/завантажити)

Схема планувальних обмежень смт Березанка Березанського району Миколаївської області (Відкрити/завантажити)

Проект із землеустрою щодо встановлення та зміни меж населеного пункту смт Березанка в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області (Відкрити/завантажити)

Генеральний план населеного пункту та зонінгу села Прогресівка Березанського району Миколаївської області

Генеральний план населеного пункту та зонінгу села Прогресівка Березанського району (Відкрити/завантажити)

Генеральний план населеного пункту та зонінгу села Прогресівка. Пояснювальна записка. Додатки (Відкрити/завантажити)

Схема розташування населеного пункту в системі розселення району, в межах області, по сусідству з Одеською областю (Відкрити/завантажити)

Схеми зонування населеного пункту с. Прогресівка (Опора, ГП, ТРАНС, ВЕРТ, ПР) (Відкрити/завантажити)

Генеральний план населеного пункту села Ташине Березанського району Миколаївської області. Пояснювальна записка (Відкрити/завантажити)

Генеральний план с. Ташине-1 (основне креслення). Схема проектних планувальних обмежень (Відкрити/завантажити)

Генеральний план с. Ташине-2 (основне креслення). Схема проектних планувальних обмежень (Відкрити/завантажити)

План зонування території с. Ташине (Відкрити/завантажити)

План зонування території с. Ташине (Відкрити/завантажити)

Охорона навколишнього природного середовища с. Ташине. Пояснювальна записка (Відкрити/завантажити)

Генеральний план с. Люблине Березанського району Миколаївської області. Пояснювальна записка (Відкрити/завантажити)

Генеральний план с. Люблине (основне креслення). Схема проектних планувальних обмежень (Відкрити/завантажити)

Генеральний план с. Люблине (основне креслення). План зонування території (Відкрити/завантажити)

Охорона навколишнього природного середовища с. Люблине. Пояснювальна записка (Відкрити/завантажити)