Березанська громада

Миколаївська область

Старости


ГАВЛІК Галина Валентинівна,

староста Василівського старостинського округу 

(здійснює повноваження старости на території сіл Василівка, Михайлівка, Новоселівка, селище Елеваторне Березанського району Миколаївської області). 

Робоче місце старости: вул. Центральна, 54 а, с. Василівка, Березанського району, Миколаївської області.

Народилася 29 квітня 1967 року в с. Василівка Березанського району Миколаївської області. Середню освіту здобула у Краснянській ЗОШ, після чого одразу розпочала свою трудову діяльність. 

У проміжках між роботою навчалася у Вознесенському сільськогосподарському технікумі, після закінчення якого в 1992 році отримала спеціальну освіту за фахом «бухгалтерський облік сільськогосподарського виробництва».

Із 1984 року працювала на різних сільськогосподарських роботах у колгоспі імені Енгельса, а також інспектором по спорту, рахівником, касиром Василівської сільради.

У 2010 році була обрана на посаду Василівського сільського голови. В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Василівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Згідно з рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 14, Гавлік Галину Валентинівну затверджено за її згодою на посаду старости Василівського старостинського округу.

Вдова. Має двох синів – Андрія, 1987 р. н. та Олександра, 1993 р. н.

Графік особистого прийому громадян на 2021 рік

Населений пункт

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

                                         Василівський  старостинський округ

                                                      Гавлік  Галина Валентинівна

с . Василівка

Понеділок - четвер щомісяця

8.00 - 16.00

Приміщення старостинського округу

с. Михайлівка

с. Новоселівка

Остання середа щомісяця

8.00 - 12.00

 


БОЖЕСКУ Наталія Миколаївна,

староста Матіясівського старостинського округу

(здійснює повноваження старости на території сіл Матіясове, Лиманське, Андрієво-Зорине, Шмідтівка, селище Елеваторне Березанського району Миколаївської області) 

Робоче місце старости: вул. Миру, 1, с. Матіясове Березанського району Миколаївської області)

Народилася 21 березня 1971 року в с. Скосарівка Миколаївського району Одеської області в сім’ї сільських працівників.

Вісім класів закінчила у місцевій Скосарівській школі. Загальну середню освіту отримала у Краснянській ЗОШ, після закінчення якої у 1988 році почала трудову діяльність  на посаді старшого бібліотекаря Матіясівської сільської бібліотеки, пропрацювавши в цій якості до 2001 року.

Із 1993 по 1995 рік навчалась у Миколаївському державному училищі культури за фахом «бібліотекар».

Із 2001 року була секретарем Матіясівського виконкому. У 2002 році обрана секретарем Матіясівської сільської ради. У 2006 році обрана на другий термін секретарем Матіясівської сільської ради. У 2015 році обрана Матіясівським сільським головою.

В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Матіясівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Згідно з рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 16 Наталію Миколаївну Божеску затверджено за її згодою на посаду старости Матіясівського старостинського округу.

Одружена. Має двох синів – Валентина (інваліда I групи) та Анатолія.

 

Графік особистого прийому громадян на 2021 рік

Населений пункт

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

                                                 Матіясівський старостинський округ

                                                       Божеску Наталія Миколаївна

с. Матіясове

  Вівторок-четвер щонеділі

8.00 - 17.00

Приміщення старостинського округу

с. А-Зорине

1-ша та 3-тя середа щомісяця

8.00 - 14.00

Приміщення  школи

 


ПОВОРОЗНИК Олександр Вікторович,
староста Калинівського старостинського округу

(здійснює повноваження старости на території сіл Калинівка, Калабатине, Суходіл, Яблуня Миколаївського району Миколаївської області)

Робоче місце старости: вул. Шкільна, 17, с. Калинівка, Березанського району Миколаївської області

Народився 29 квітня 1967 року в с. Кімівка Березанського району Миколаївської області.

Середню освіту отримав у Кімівській ЗОШ, після закінчення якої в 1984 році вступив до Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В. Г. Белінського на факультет історії та права. У 1991 році отримав диплом вищої педагогічної освіти за спеціальністю вчитель історії і права.

Із 1985 по 1987 рік проходив дійсну строкову службу у лавах Збройних Сил.

П’ять років, із 1991 по 1996 рік, працював вчителем за фахом: спочатку у Кімівській, потім у Олександрівській (Вознесенський район) середніх школах. У 1997 році повернувся на батьківщину і продовжив учительську діяльність в Кімівській школі.

У 2010 році був обраний Кімівським сільським головою. У 2015 році був повторно обраний Кімівським сільським головою. В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Кімівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Згідно з рішенням сесії скликання від 11.12.2020 № 15 Поворозника Олександра Вікторовича затверджено за його згодою на посаду старости Калинівського старостинського округу.

Одружений. Має дружину Світлану Тимофіївну Поворозник, 1972 р. н., яка працює вчителем зарубіжної літератури в Кімівській ЗОШ.

Графік особистих та виїзних прийомів громадян

Населений пункт

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

                                             Калинівський старостинський округ

                                              Поворозник Олександр Вікторович

с. Калинівка

Понеділок - середа щотижня

8.00 - 15.00

Приміщення старостинського округу

с. Калабатине

1-ий вівторок місяця

13.00 - 16.00

Центр села

 


 

ДРОНЮК Ірина Валеріївна

Староста Лиманівського старостинського округу

(здійснює повноваження старости на території сіл Лимани,  Вікторівка Миколаївського району Миколаївської області)

Робоче місце старости: вул. Шкільна, 35, с. Лимани, Миколаївського району Миколаївської області

Народилася 23 листопада 1978 року в місті Петрозаводськ, РФ.

Середню загальну освіту отримала в школі № 15 м. Києва. У 1999 році закінчила Харківський торгівельно - економічний коледж за спеціалізацією "Облік та оподаткування". В 2014 році  - Миколаївський коледж культури і мистецтв за спеціальністю "Бібліотечна справа".

З 2003 року працювала художнім керівником Лиманівського сільського Будинку культури. З 2011 року працювала завідуючою Лиманівського дитячого навчального закладу "Бджілка". З 2015 по 2021 р. працювала бібліотекарем та за сумісництвом завідувачем Лиманівського сільського Будинку культури.

Згідно з рішенням ХI сесії VIII скликання від 01.06.2021 № 1, Дронюк Ірину Валеріївну затверджено за її згодою на посаду старости Лиманівського старостинського округу.

Одружена.Мати 3 - ох дітей.

Графік особистих та виїзних прийомів громадян 2021 рік

Населений пункт

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

    Лиманівський старостинський округ

Дронюк Ірина Валеріївна

с. Лимани

Вівторок-пятниця щотижня

8.00 - 17.00

Приміщення старостинського округу

с. Вікторівка

2-га п’ятниця місяця

13.00 - 16.00

Сільський клуб

 


ПАНЧИШИНА Світлана Вікторівна,
староста на території Березанської селищної ради  

(повноваження старости розповсюджуються на села Дмитрівка, Богданівка, Ганнівка, Єлизаветівка, Журівка, Комісарівка, Олександрівка, Червоний Поділ, які входили до складу Дмитрівської сільської ради Березанського району Миколаївської області)

 

Робоче місце старости: вул. Миру, 14, с. Дмитрівка Березанського району Миколаївської області.

 

Панчишина Світлана Вікторівна народилася 26 листопада 1975 року в с. Малахове Березанського району Миколаївської області. У 1990 році закінчила Малахівську неповну загальноосвітню школу, у 1992 році – Березанську загальноосвітню школу. В 1998 році закінчилася Київський Національний аграрний університет, має диплом з кваліфікацією «економіст-бухгалтер».

Із 1998 по грудень 2020 року працювала в Березанській райдержадміністрації на посадах: спеціаліста по координації правоохоронних органів РДА; головного спеціаліста юридичного відділу апарату РДА; головного спеціаліста загального відділу апарату РДА; начальника загального відділу апарату РДА; завідувача загального сектору апарату РДА; головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату РДА; головного спеціаліста відділу діловодства і контролю апарату РДА; заступника керівника апарату – начальника відділу діловодства і контролю апарату РДА; заступника керівника апарату – начальника відділу управління персоналом, документообігу та контролю апарату РДА.

Згідно з розпорядженням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 21, Світалану Вікторівну Панчишину з 14.12.2020 затверджено за її згодою  на посаду старости на території Березанської селищної ради, повноваження старости розповсюджуються на села Дмитрівка, Богданівка, Ганнівка, Єлизаветівка, Журівка, Комісарівка, Олександрівка, Червоний поділ, які входили до складу Дмитрівської сільської ради.

Має загальний стаж роботи 27 років, з них на державній службі – 22 роки. Володіє українською та російською мовами вільно, німецькою – зі словником. Заміжня, має сина.

 

Графік особистих та виїзниї прийомів громадян на 2021 рік

с. Дмиитрівка

Понеділок - четвер

щотижня

8.00 - 16.00

с. Дмитрівка

Кабінет старости

с. Комісарівка

Середа  щотижня

8.00 - 12.00

с. Комісарівка

Приміщення Комісарівського ЗЗСО

 

ПИРОГ-КРАВЧУК Ірина Володимирівна,

староста на території Березанської селищної ради  

(повноваження старости розповсюджується на село Щасливе, яке входило до складу Щасливської сільської ради Березанського району Миколаївської області)

 

Робоче місце старости:  вул. Шкільна, 29, с. Щасливе Березанського району Миколаївської області

 

 

 Ірина Володимирівна Пирог-Кравчук народилася16 січня 1984 року в селі Чапаєвка Березанського району Миколаївської області.

У 2001 році закінчила 11 класів Чапаєвської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів. В 2006 році закінчила Миколаївську філію Міжнародного університету розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство, отримала кваліфікацію спеціаліста-юриста.

2017 – 2019 році закінчила Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президенті України, здобувши  ступінь вищої освіти магістра «Публічного управління та адміністрування».

Із 2004 по 2006 рік працювала на підприємстві з іноземними інвестиціями «МакДональдз» Юкрейн ЛТД» членом бригади ресторану «Советська» в м. Миколаїв. Із березня по червень 2007 року працювала в ТОВ оптова компанія «Дарниця» на посаді помічника менеджера. Із 1 жовтня 2014 року по 11 листопада 2015 року працювала в Управлінні соціального захисту населення Березанської райдержадміністрації на посаді державного соціального інспектора.

Із 16 листопада 2015 року обрана на виборчу посаду Щасливського сільського голови (Чапаєвського). Рішенням від 11.12.2020 I сесії VIII скликання Ірина Пирог-Кравчук затверджена  за  згодою на посаду старости на території Березанської селищної ради на території села Щасливе.

Заміжня. Має сина Віталія, 2011 року народження.

 

Графік особистих та виїзних прийомів громадян на 2021 рік

с. Щасливе

Понеділок - четвер

щотижня

8.00 - 16.00

с. Щасливе

Кабінет старости

 

КРЕЦУ Інна Сергіївна,

староста на території Березанської селищної ради

(повноваження старости розповсюджуються на села Краснопілля, Крутоярка, які входили до складу Краснопільської сільської ради Березанського району Миколаївської області)

Робоче місце старости: вул. Шкільна, 1, с. Краснопілля Березанського району Миколаївської області.

Крецу Інна Сергіївна народилася 11 травня 1987 року в с. Краснопілля. У 2004 році закінчила 11 класів в Карснопільській ЗОШ. Після закінчення школи вступила до Миколаївського державного аграрного університету. У 2010 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій», має кваліфікацію менеджера-економіста.

З грудня 2006 по листопад 2015 року працювала в ПАТ КБ «ПриватБанк» на посадах молодшого експерта, касира-операціоніста, старшого експерта, заступника начальника відділення.

В 2015 році обрана на посаду сільським Краснопільського сільського голови. У лютому 2016 року пройшла навчання в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій за програмою тематичного семінару «Реалізація компетенції сільських та селищних голів в умовах децентралізації влади в Україні». В 2019 році закінчила Одеський регіональний інститут державного управління за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Згідно з рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 18 Інну Сергіївну Крецу затверджено  за її згодою на посаду старости на території Березанської селищної ради,  визначено повноваження старости на села Краснопілля, Крутоярка .

Одружена. Має сина Микиту 2008 року народження.

 

Графік особистих прийомів громадян на 2021 рік

 

с. Краснопілля

Понеділок - четвер

щотижня

8.00 - 16.00

с. Краснопілля

Кабінет старости

 

 

ПОЛІЩУК Валерій Миколайович,

староста на території Березанської селищної ради 

(повноваження старости розповсюджуються на території села Красне, яке входило до складу Краснянської сільської ради Березанського району Миколаївської області)

Робоче місце старости: вул. Одеська, 25/1, с. Красне Березанського району Миколаївської області.

Поліщук Валерій Миколайович народився 20 серпня 1971 року в с. Василівка Березанського району Миколаївської області.

В 1988 році закінчив 10 класів у Краснянській середній школі. В цьому ж році вступив до Орджонікідзевського вищого військового командного Червонопрапорного училища ім. С.М. Кірова МВС СРСР, яке закінчив у 1992 році. Присвоєно кваліфікацію офіцера мотострілецьких військ в вищою військовою спеціальною освітою, вчитель початкової військової підготовки та звання лейтенанта.

У серпні 1992 року призначений на посаду командира 2 взводу 1 роти в/ч 3003 м. Одеса, звідки в липні 1993 року звільнений в запас (за сімейними обставинами).

З листопаду 1993 року проходив службу в органах внутрішніх справ України по липень 2005 року. Працював в Березанському РВ УМВС України в Миколаївській області на посадах оперуповноваженого відділення карного розшуку, старшого оперуповноваженого відділення карного розшуку, начальника відділення карного розшуку, першого заступника начальника РВ УМВС – начальника кримінальної міліції. За період проходження служби був нагороджений відзнаками МВС України.

Звільнений з органів внутрішніх справ з правом на пенсію у званні майора міліції. Із квітня 2006 року по грудень 2020 року працював на посаді Краснянського сільського голови. Учасник бойових дій (учасник АТО).

Згідно з рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 19, Валерія Миколайовича Поліщука затверджено за його згодою  на посаду старости на території Березанської селищної ради, повноваження розповсюджуються на село Красне.

Одружений, має доньку Ірину 1998 року народження, студентка 5 курсу Миколаївського університету кораблебудування.

Графік особистих прийомів громадян на 2021 рік

с. Красне

Понеділок- четвер

щотижня

8.00 - 16.00

         с. Красне

Кабінет старости

 

Лілія Олександрівна МАШУРЕНКО,

староста на території Березанської селищної ради 

(повноваження старости розповсюджуються на території сіл Ташине, Прогресівка, Люблине, які входили до складу Ташинської сільської ради Березанського району Миколаївської області)

Робоче місце старости: вул. Садова, 47, с. Ташине Березанського району Миколаївської області.

Машуренко Лілія Олександрівна народилася 1 лютого 1971 року в селі Ташине Березанського району Миколаївської області.

Після закінчення Ташинської школи, у 1996 році вступила до Вознесенського сільськогосподарського технікуму. Після закінчення розпочала трудову діяльність у колгоспі «Дружба» в якості техніка з госпрозрахунків. Із 1995 року по 2001 рік працювала бухгалтером Ташинської сільської ради, із 2001 року – в ПСП «Дружба» на посаді заступника бухгалтера. Із липня 2001 по листопад 2010 року не працювала.

Із листопада 2015 по грудень 2020 року обіймала посаду Ташинського сільського голови.

Згідно з рішенням  I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 22, Лілію Олександрівну Машуренко затверджено за її згодою  на посаду старости на території Березанської селищної ради, повноваження здійснює на території сіл Ташине, Прогресівка, Люблине.

Одружена, має сина і доньку.

 

Графік особистих і виїзних прийомів громадян на 2021 рік

 

с. Ташине

Понеділок - четвер

щотижня

8.00 - 16.00

с. Ташине

Кабінет  старости

с. Прогресівка

Середа  щотижня

8.00 - 12.00

Приміщення Прогресівського ГКП

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь