Миколаївська область, Березанський район

Старости

В. о. старости Василівського старостинського округу

Галина Валентинівна ГАВЛІК

Народилася 29 квітня 1967 року в с. Василівка Березанського району Миколаївської області.

Середню освіту здобула у Краснянській ЗОШ, після чого одразу розпочала свою трудову діяльність.

У проміжках між роботою навчалася у Вознесенському сільськогосподарському технікумі, після закінчення якого в 1992 році отримала спеціальну освіту за фахом «бухгалтерський облік сільськогосподарського виробництва».

Із 1984 року працювала на різних сільськогосподарських роботах у колгоспі імені Енгельса, а також інспектором по спорту, рахівником, касиром Василівської сільради.

У 2010 році була обрана на посаду Василівського сільського голови. В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Василівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Вдова. Має двох синів – Андрія, 1987 р. н. та Олександра, 1993 р. н.

В. о. старости Матіясівського старостинського округу

Наталія Миколаївна БОЖЕСКУ

Народилася 21 березня 1971 року в с. Скосарівка Миколаївського району Одеської області в сім’ї сільських працівників..

Вісім класів закінчила у місцевій Скосарівській школі. Загальну середню освіту отримала у Краснянській ЗОШ, після закінчення якої у 1988 році почала трудову діяльність  на посаді старшого бібліотекаря Матіясівської сільської бібліотеки, пропрацювавши в цій якості до 2001 року.

Із 1993 по 1995 рік навчалась у Миколаївському державному училищі культури за фахом «бібліотекар».

Із 2001 року була секретарем Матіясівського виконкому. У 2002 році обрана секретарем Матіясівської сільської ради. У 2006 році обрана на другий термін секретарем Матіясівської сільської ради. У 2015 році обрана Матіясівським сільським головою.

В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Матіясівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Одружена. Має двох синів – Валентина (інваліда I групи) та Анатолія.

В. о. старости Калинівського старостинського округу

Олександр Вікторович ПОВОРОЗИК

Народився 29 квітня 1967 року в с. Кімівка Березанського району Миколаївської області.

Середню освіту отримав у Кімівській ЗОШ, після закінчення якої в 1984 році вступив до Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В. Г. Белінського на факультет історії та права. У 1991 році отримав диплом вищої педагогічної освіти за спеціальністю вчитель історії і права.

Із 1985 по 1987 рік проходив дійсну строкову службу у лавах Збройних Сил.

П’ять років, із 1991 по 1996 рік, працював вчителем за фахом: спочатку у Кімівській, потім у Олександрівській (Вознесенський район) середніх школах. У 1997 році повернувся на батьківщину і продовжив учительську діяльність в Кімівській школі.

У 2010 році був обраний Кімівським сільським головою. У 2015 році був повторно обраний Кімівським сільським головою. В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Кімівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Одружений. Має дружину Світлану Тимофіївну Поворозник, 1972 р. н., яка працює вчителем зарубіжної літератури в Кімівській ЗОШ.

В. о. старости Лиманівського старостинського округу

Тетяна Олександрівна ОРИЩИНА

Народилася 22 липня 1958 року в с. Карлівка Новоодеського району Миколаївської області в сім’ї колгоспників.

Із 1965 по 1975 роки навчалася в загальноосвітній школі. В 1977 році закінчила  Миколаївське торгівельне училище з відзнакою. У 1980 році переїхала до Лиман Березанського району Миколаївської області.

Із 1980 по 2013 рік працювала диспетчером авто гаража в ПрАТ «Березанський», завідуючою складом ПММ, робітнице-виноградарем, обліковцем.

Із 2013 по 2017 рік – директор ГКП «Лиманівський». У 2015 році була обрана депутатом Лиманівської сільської ради, а в серпні 2017 року – секретарем сільської ради та в. о. голови Лиманівської сільської ради.

В результаті утворення в 2018 році Березанської об’єднаної територіальної громади виконує обов’язки старости Лиманівського старостинського округу Березанської селищної ради.

Одружена. Має двох синів і чоловіка-пенсіонера