Миколаївська область, Березанський район

Діяльність відділу

12 Листопада, 2019 р., 10:48
Зараз серед молодіжного середовища стрімкими темпами поширюється вживання ненормативної лексики. При чому молодь вважає це модним і престижним. І ми, дорослі, часто чуємо цю грубу лайку на вулиці й проходимо мимо, роблячи вигляд, що не чуємо і вдаємо, що нас це не стосується. Та насправді – це наша з вами спільна біда, це біда усього суспільства. Бо вже і малі діти в своєму лексиконі не обходяться без матюків (вибачте за цей сленг). Селищна рада не може стояти осторонь цієї гострої проблеми. І тому вирішила оголосити «війну» такому негативному явищу як «дитячий матюк».
12 Листопада, 2019 р., 08:48
12 листопада в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії, на якій було  розглянуто заяву від жительки Березанки, яка належить до категорії «дітей-сиріт, осіб з їх числа» на  виплату грошової компенсації за рахунок надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим для придбання житла.
08 Листопада, 2019 р., 15:20
У зв’язку з неодноразовим усним повідомленням від жителів с. Малахове та педагогів Малахівського навчального закладу щодо неналежного виконання батьківських обов’язків мамою, що проживає в Малаховому, представники відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради, служби у справах дітей райдержадміністрації та Березанського відділу поліції 8 листопада провели обстеження багатодітної матері, жительки с. Малахове, яка неналежним чином виконує свої батьківські обов’язки.
31 Жовтня, 2019 р., 15:28
31 жовтня в зеленій залі Березанського селищного Будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери, організовані Березанською селищною радою. На захід були запрошені працівники, ветерани праці, пенсіонери, колишні керівники соціальних установ Березанщини. Це люди, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Це люди, які щодня надають допомогу нашим співвітчизникам, «лікують» їхні душі й спасають від самотності, знаходячи важливі слова розради.
29 Жовтня, 2019 р., 16:55
Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «ТУРБОТА» Березанської селищної ради, мешканцям громади надається допомога на лікування.
10 Жовтня, 2019 р., 08:58
З метою підготовки до осінньо-зимового періоду Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради  розпочав обстеження одиноких та самотньо проживаючих громадян для виявлення життєво необхідних потреб, а саме: забезпечення твердим паливом, теплим одягом, продуктами харчування, телефонним зв’язком та поселенням до стаціонарного відділення при потребі.
03 Жовтня, 2019 р., 16:32
03.10.2019 в Березанській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади на період відпустки по догляду за дитиною до трьох років основного працівника – спеціаліста відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради (Лиманівський старостинський округ).
02 Жовтня, 2019 р., 10:13
02.10.2019 в Калинівському старостинському окрузі відбувся захід до Дня людей поважного віку, на який було запрошено місцевих мешканців відповідної категорії.
01 Жовтня, 2019 р., 14:07
1 жовтня Березанська селищна рада спільно з творчим колективом БТШ та районним БК підготували святковий захід до Дня людей поважного віку, на який було запрошено пенсіонерів різної вікової категорії. Поважних гостей вітав селищний голова Валерій Хоміцький, у промові якого звучали серцещемні слова: «Кожен із вас заслуговує на велику пошану, бо своє життя ви прожили достойно і гідно. Ви вклали душу і серце у виховання своїх дітей, ви  звитяжно працювали на благо нашої України, примножуючи її багатства. За це вам доземний уклін». До вітань доєдналися селищний секретар Наталія Кліщенко, керівник соціальної служби Наталія Матвієнко, голова районної ради ветеранів Михайло Зінін.
01 Жовтня, 2019 р., 12:29
В Лиманівському старостаті Березанської громади урочисто відзначили День людей поважного віку святковим концертом силами місцевих аматорів та солодким столом від селищної ради й підприємців Наталії Яцюх і Поліни Синиці. Лиманівців привітали селищний голова Валерій Хоміцький і секретар Наталія Кліщенко та в. о. старости Тетяна Орищина.