Миколаївська область, Березанський район

Діяльність відділу

18 Вересня, 2019 р., 14:32
18 вересня працівники відділу соціального захисту населення, сім’ї та молоді Березанської селищної ради (Наталя Матвієнко) спільно з районним центром соціальної служби сім’ї, дітей та молоді (Альона Ковєнєва) здійснили рейд-перевірку на предмет цільового використання державних коштів при народженні дитини.
07 Серпня, 2019 р., 14:54
Сьогодні, 07 серпня працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради спільно із старостою Лиманівського старостинського  округу Тетяною Орищиною, депутатом Іриною Дронюк та фельдшером Оленою Бокарєвою здійснили соціальний рейд в селі Лимани по сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
25 Липня, 2019 р., 16:02
Відділ соціального захисту населення, сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради продовжує роботу з питання вивчення потреб населення громади у соціальних послугах.
18 Липня, 2019 р., 15:44
Рішенням виконкому № 60 від 16.07.2019 р. надано соціальне житло дитині – сироті Наталії Трет'яченко, з якою укладено договір найму. Згідно якого дана особа звільняється від сплати за аренду, а сплачуватиме лише комунальні послуги.
17 Липня, 2019 р., 13:13
З інформаційного простору почастішали негативні випадки щодо небезпечних умов проживання дітей, особливо новонароджених.
17 Липня, 2019 р., 13:05
Вчора, 16 липня, згідно з графіком, Олена Манзарук -  соціальний працівник Матіясівського  старостату, разом із Мобільною бригадою № 52 м. Миколаєва здійснили виїзд до села Матіясове в сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.
10 Липня, 2019 р., 14:44
9 липня 2019 р.  працівники відділу соціального захисту населення, сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради та Центру надання соціальних послуг Березанської селищної ради здійснили спільний виїзд  в село Лимани до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та з метою перевірки роботи соціального робітника Ніни Сусоєвої, яка надає послуги одиноким громадянам.
10 Червня, 2019 р., 14:47
10 червня 2019 р. працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради здійснили поквартирні та подвірні обходи по пільговим категоріям населення смт Березанка, а саме: багатодітні сім'ї, інваліди, діти, вдови та учасники Другої світової війни з метою виявлення потреб у соціальних послугах.
30 Травня, 2019 р., 16:25
Згідно із заявами громадян, у травні поточного року Березанською ОТГ надано матеріальну допомогу на суму 54850 грн таким категоріям: учасникам війни, інвалідам Другої світової війни, інвалідам загального захворювання, вдовам Другої світової війни, малозабезпеченим та дітям-сиротам до Дня захисту дітей.
24 Травня, 2019 р., 14:55
24 травня жителька Березанки Надія Каленівна Пирожок відзначає своє 80-річчя. Із визначною подією ювілярку прийшли привітати й побажати радісних свят і душевних розмов, щасливих й благополучних днів  соціальний працівник Березанської селищної ради Валентина Крикунова та фахівець із соціальної роботи Надія Верстяк.