Миколаївська область, Березанський район

Діяльність відділу

20 Грудня, 2019 р., 13:10
З метою запобігання вчиненню правопорушень, забезпечення публічної безпеки на території Березанської ОТГ, в селищній раді запроваджено проведення протокольних робочих зустрічей з дільничним інспектором поліції Березанської ОТГ Тотком Євгеном Олександровичем. 19 грудня поточного року розглядався стан оперативної обстановки за підсумками 2019 року в розрізі населених пунктів громади.
29 Листопада, 2019 р., 14:39
Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «ТУРБОТА» Березанської селищної ради, мешканцям громади надається допомога на лікування та соціально-побутові потреби.
25 Листопада, 2019 р., 15:09
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
12 Листопада, 2019 р., 10:48
Зараз серед молодіжного середовища стрімкими темпами поширюється вживання ненормативної лексики. При чому молодь вважає це модним і престижним. І ми, дорослі, часто чуємо цю грубу лайку на вулиці й проходимо мимо, роблячи вигляд, що не чуємо і вдаємо, що нас це не стосується. Та насправді – це наша з вами спільна біда, це біда усього суспільства. Бо вже і малі діти в своєму лексиконі не обходяться без матюків (вибачте за цей сленг). Селищна рада не може стояти осторонь цієї гострої проблеми. І тому вирішила оголосити «війну» такому негативному явищу як «дитячий матюк».
12 Листопада, 2019 р., 08:48
12 листопада в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії, на якій було  розглянуто заяву від жительки Березанки, яка належить до категорії «дітей-сиріт, осіб з їх числа» на  виплату грошової компенсації за рахунок надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим для придбання житла.
08 Листопада, 2019 р., 15:20
У зв’язку з неодноразовим усним повідомленням від жителів с. Малахове та педагогів Малахівського навчального закладу щодо неналежного виконання батьківських обов’язків мамою, що проживає в Малаховому, представники відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради, служби у справах дітей райдержадміністрації та Березанського відділу поліції 8 листопада провели обстеження багатодітної матері, жительки с. Малахове, яка неналежним чином виконує свої батьківські обов’язки.
31 Жовтня, 2019 р., 15:28
31 жовтня в зеленій залі Березанського селищного Будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери, організовані Березанською селищною радою. На захід були запрошені працівники, ветерани праці, пенсіонери, колишні керівники соціальних установ Березанщини. Це люди, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Це люди, які щодня надають допомогу нашим співвітчизникам, «лікують» їхні душі й спасають від самотності, знаходячи важливі слова розради.
29 Жовтня, 2019 р., 16:55
Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «ТУРБОТА» Березанської селищної ради, мешканцям громади надається допомога на лікування.
10 Жовтня, 2019 р., 08:58
З метою підготовки до осінньо-зимового періоду Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради  розпочав обстеження одиноких та самотньо проживаючих громадян для виявлення життєво необхідних потреб, а саме: забезпечення твердим паливом, теплим одягом, продуктами харчування, телефонним зв’язком та поселенням до стаціонарного відділення при потребі.
03 Жовтня, 2019 р., 16:32
03.10.2019 в Березанській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади на період відпустки по догляду за дитиною до трьох років основного працівника – спеціаліста відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради (Лиманівський старостинський округ).