02 Грудня, 2022 р., 14:33
3 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
01 Грудня, 2022 р., 13:51
Благодійний фонд «Право на захист» може надати допомогу для отримання допомоги від міжнародних організацій для осіб:
25 Листопада, 2022 р., 12:53
За дорученням Президента України в усіх громадах України в короткий термін розгорнуто роботу по створенню Пунктів Незламності.
22 Листопада, 2022 р., 16:10
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
22 Листопада, 2022 р., 15:50
21 листопада Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді антисептику, води питної, дитячого харчування, засобів дитячої гігієни, ковдри, матраци та арахісової пасти.
22 Листопада, 2022 р., 15:03
22 листопада відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради.
18 Листопада, 2022 р., 09:52
17 листопада Березанська громада в черговий раз отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА в рамках Державної програми підтримки регіонів гуманітарну допомогу у вигляді згущеного молока в кількості 4695 шт.
16 Листопада, 2022 р., 15:42
16 листопада відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради.
03 Листопада, 2022 р., 11:03
Відповідаючи на запит потреб Березанської та Коблівської громад, компанія ДТЕК ВДЕ надала громадам продукти харчування, з яких Березанський гуманітарний штаб формуватиме продуктові набори для ВПО та сімей мобілізованих.
27 Жовтня, 2022 р., 11:16
27 жовтня ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1» доставив до Березанського гуманітарного штабу 500 штук соціального хліба для потребуючих верств населення та ВПО.