Миколаївська область, Березанський район

Діяльність відділу

24 Травня, 2019 р., 14:55
24 травня жителька Березанки Надія Каленівна Пирожок відзначає своє 80-річчя. Із визначною подією ювілярку прийшли привітати й побажати радісних свят і душевних розмов, щасливих й благополучних днів  соціальний працівник Березанської селищної ради Валентина Крикунова та фахівець із соціальної роботи Надія Верстяк.
22 Травня, 2019 р., 10:40
22 травня в Березанській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді (на період декретної відпустки основного спеціаліста по вагітності та пологах) для роботи в Лиманівському старостинському окрузі.
20 Травня, 2019 р., 17:38
20 травня, згідно з графіком, працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради спільно з депутатом Іриною Дронюк та Мобільною бригадою № 52 м. Миколаєва здійснили виїзд в село Лимани до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
25 Квітня, 2019 р., 11:50
24 квітня в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії з вирішення питань щодо надання матеріальної допомоги на лікування та соціально-побутові потреби.
22 Квітня, 2019 р., 15:08
Сьогодні, 22 квітня, у житті Олександра Савелійовича Акімова велика подія -  90-річний ювілей. З цією визначною датою шанованого у Березанці ювіляра із самого ранку вітали сусіди та фахівці відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради. Бажали здоров’я, довгих років життя та висловили велику подяку від колективу та селищного голови за добрі справи, які Олександр Савелійович зробив для розвитку Березанщини.
16 Квітня, 2019 р., 16:31
З метою перевірки та реагування на усне зауваження односельців щодо до сім’ї, яка через повсякденні негаразди потрапила у складні життєві обставини, 16 квітня начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Наталія Матвієнко й фахівець із соціальної роботи селищної ради Надія Верстяк спільно зі спеціалістами Служби у справах дітей Березанської РДА здійснили виїзд  до неблагополучної сім’ї, що мешкає в Березанці (Адамівці).
15 Квітня, 2019 р., 14:23
15 квітня навчальний тиждень в Березанському ЗЗСО розпочався, як і завжди, зі шкільної лінійки. І треба відзначити, що сьогодні вона була особливою – звітували про корисно-суспільну роботу волонтерів в рамках Всеукраїнської акції «Від серця до серця», нагороджували учнів за досягнення у конкурсах, спорті та навчанні.
08 Квітня, 2019 р., 15:57
Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради тісно співпрацює з Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги сім’ям, що постраждали від домашнього насильства.
01 Квітня, 2019 р., 16:34
Турбота  про людей,  які  перебувають у складних  життєвих  обставинах, – один  з  основних  напрямів  соціальної  політики  держави, яка підтримується і ведеться в місцевих органах самоврядування.
01 Квітня, 2019 р., 10:21
На виконання Соціальної комплексної програми  підтримки сім’ї та дітей, з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з інвалідністю та сприяння їх інтеграції в соціум обласним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  в березні-квітні проводиться конкурс «Повір у себе, і в тебе повірять інші» для дітей з інвалідністю в  Миколаївській області.