Новини відділу

14 Січня, 2021 р., 11:07
До уваги батьків Березанської територіальної громади!
28 Жовтня, 2020 р., 14:41
За інформацією про розмір призначеної субсидії звертайтеся до відділу соціального захисту населення, сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради, кабінет № 11 тел. 2-12-27 (вул. Центральна, 86), оскільки Управління соціального захисту населення Березанської райдержадміністрації (вул. Молодіжна, 4) не надає роздруковані повідомлення.
15 Жовтня, 2020 р., 11:29
На території Березанської ОТГ розпочато інформаційно-просвітницьку кампанію щодо розвитку патронату над дитиною. Дізнатися більше про патронат і які питання вирішуються при патронаті, можна на розміщених нижче інстраграфіках.
21 Вересня, 2020 р., 16:03
Міністерство соціальної політики України в рамках рубрики ????#СімейніФормиВиховання інформує про сімейні форми виховання та форми виховання з умовами, наближеними до сімейних.
16 Вересня, 2020 р., 14:21
16.09.2020 з гостинним візитом у Тузлівському відділенні стаціонарного догляду для осіб похилого віку побували секретар селищної ради Наталія Кліщенко і начальник відділу соціального захисту селищної ради Наталія Матвієнко. Відвідали мешканців Березанської громади, які на даний час перебувають у даному закладі. Увагу приділили кожному старенькому, з кожним відбулася душевна розмова і, звичайно, солодке пригощання.
06 Червня, 2020 р., 14:22
Одним із найбільш важливих напрямків роботи виконавчих органів селищної ради є соціальний захист населення. З метою забезпечення потреб соціально вразливих верств населення в Березанській селищній раді затверджено та діють 3 селищні програми: Комплексна програма захисту прав дітей «Дитинство» на 2019-2021 роки, Програма оздоровлення та відпочинку дітей Березанської селищної ради на 2019-2023 роки, Комплексна програма соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період 2020-2023 років «ТУРБОТА».
02 Червня, 2020 р., 16:36
Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «ТУРБОТА» Березанської селищної ради, мешканцям громади надається допомога на лікування та соціально-побутові потреби.
19 Травня, 2020 р., 11:50
За дорученням Березанського селищного голови Валерія Хоміцького  працівники відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради 19 травня привітали з 90-річним ювілеєм жительку Березанки Бегу Віру Олексіївну. Побажали бабусі здоров’я, многая літа та вручили подарунок. Ювілярка була розчулена і задоволена увагою з боку місцевої влади. «Я й не сподівалася на таку увагу, бо я ж не тутешня. Мене забрала донька до себе доглядати, коли я вже стала безпорадною. Але мені дуже приємно. Спасибі вам велике».
14 Травня, 2020 р., 15:34
14.05.2020 в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії по звільненню від сплати за надані соціальні послуги Центром з надання соціальних послуг Березанської селищної ради.
15 Квітня, 2020 р., 12:50
В Березанській громаді триває адресна доставка продуктових наборів в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України і корпорації «АТБ» для найвразливішої категорії населення у період карантинних обмежень.