Миколаївська область, Березанський район

Новини відділу

06 Червня, 2020 р., 14:22
Одним із найбільш важливих напрямків роботи виконавчих органів селищної ради є соціальний захист населення. З метою забезпечення потреб соціально вразливих верств населення в Березанській селищній раді затверджено та діють 3 селищні програми: Комплексна програма захисту прав дітей «Дитинство» на 2019-2021 роки, Програма оздоровлення та відпочинку дітей Березанської селищної ради на 2019-2023 роки, Комплексна програма соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період 2020-2023 років «ТУРБОТА».
02 Червня, 2020 р., 16:36
Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «ТУРБОТА» Березанської селищної ради, мешканцям громади надається допомога на лікування та соціально-побутові потреби.
19 Травня, 2020 р., 11:50
За дорученням Березанського селищного голови Валерія Хоміцького  працівники відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради 19 травня привітали з 90-річним ювілеєм жительку Березанки Бегу Віру Олексіївну. Побажали бабусі здоров’я, многая літа та вручили подарунок. Ювілярка була розчулена і задоволена увагою з боку місцевої влади. «Я й не сподівалася на таку увагу, бо я ж не тутешня. Мене забрала донька до себе доглядати, коли я вже стала безпорадною. Але мені дуже приємно. Спасибі вам велике».
14 Травня, 2020 р., 15:34
14.05.2020 в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії по звільненню від сплати за надані соціальні послуги Центром з надання соціальних послуг Березанської селищної ради.
15 Квітня, 2020 р., 12:50
В Березанській громаді триває адресна доставка продуктових наборів в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України і корпорації «АТБ» для найвразливішої категорії населення у період карантинних обмежень.
03 Квітня, 2020 р., 12:44
Сьогодні, 03.04.2020, за дорученням селищного голови Валерія Хоміцького, у зв’язку з карантинним обмеженням, працівники відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради адресно доставили продуктові набори пенсіонерам, дітям війни, інвалідам.
24 Березня, 2020 р., 12:41
Підприємець Березанської громади Наталія Яцюх запропонувала ініціативу в період карантину – допомогти літнім людям групи ризику. Вона підготувала продуктові набори, які сьогодні були доставлені трьом адресатам спеціалістами відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради.
24 Січня, 2020 р., 11:43
24.01.2020 в залі засідань Березанської селищної ради відбулося засідання фокус-групи представників соціальної сфери об’єднаної територіальної громади з ініціативною групою літніх людей з метою обговорення і виявлення гострих проблем та спільного пошуку шляхів їх вирішення.
20 Грудня, 2019 р., 13:10
З метою запобігання вчиненню правопорушень, забезпечення публічної безпеки на території Березанської ОТГ, в селищній раді запроваджено проведення протокольних робочих зустрічей з дільничним інспектором поліції Березанської ОТГ Тотком Євгеном Олександровичем. 19 грудня поточного року розглядався стан оперативної обстановки за підсумками 2019 року в розрізі населених пунктів громади.
29 Листопада, 2019 р., 14:39