Миколаївська область, Березанський район

Діяльність відділу

18 Липня, 2019 р., 15:44
Рішенням виконкому № 60 від 16.07.2019 р. надано соціальне житло дитині – сироті Наталії Трет'яченко, з якою укладено договір найму. Згідно якого дана особа звільняється від сплати за аренду, а сплачуватиме лише комунальні послуги.
17 Липня, 2019 р., 13:13
З інформаційного простору почастішали негативні випадки щодо небезпечних умов проживання дітей, особливо новонароджених.
17 Липня, 2019 р., 13:05
Вчора, 16 липня, згідно з графіком, Олена Манзарук -  соціальний працівник Матіясівського  старостату, разом із Мобільною бригадою № 52 м. Миколаєва здійснили виїзд до села Матіясове в сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.
10 Липня, 2019 р., 14:44
9 липня 2019 р.  працівники відділу соціального захисту населення, сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради та Центру надання соціальних послуг Березанської селищної ради здійснили спільний виїзд  в село Лимани до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та з метою перевірки роботи соціального робітника Ніни Сусоєвої, яка надає послуги одиноким громадянам.
10 Червня, 2019 р., 14:47
10 червня 2019 р. працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради здійснили поквартирні та подвірні обходи по пільговим категоріям населення смт Березанка, а саме: багатодітні сім'ї, інваліди, діти, вдови та учасники Другої світової війни з метою виявлення потреб у соціальних послугах.
30 Травня, 2019 р., 16:25
Згідно із заявами громадян, у травні поточного року Березанською ОТГ надано матеріальну допомогу на суму 54850 грн таким категоріям: учасникам війни, інвалідам Другої світової війни, інвалідам загального захворювання, вдовам Другої світової війни, малозабезпеченим та дітям-сиротам до Дня захисту дітей.
24 Травня, 2019 р., 14:55
24 травня жителька Березанки Надія Каленівна Пирожок відзначає своє 80-річчя. Із визначною подією ювілярку прийшли привітати й побажати радісних свят і душевних розмов, щасливих й благополучних днів  соціальний працівник Березанської селищної ради Валентина Крикунова та фахівець із соціальної роботи Надія Верстяк.
22 Травня, 2019 р., 10:40
22 травня в Березанській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді (на період декретної відпустки основного спеціаліста по вагітності та пологах) для роботи в Лиманівському старостинському окрузі.
20 Травня, 2019 р., 17:38
20 травня, згідно з графіком, працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради спільно з депутатом Іриною Дронюк та Мобільною бригадою № 52 м. Миколаєва здійснили виїзд в село Лимани до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
25 Квітня, 2019 р., 11:50
24 квітня в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії з вирішення питань щодо надання матеріальної допомоги на лікування та соціально-побутові потреби.