Новини відділу

23 Травня, 2022 р., 14:01
Робота Служби – це робота з опікунськими та прийомними сім’ями, з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах. З моменту створення при селищній раді Служби її спеціалісти тримають тісний зв’язок з даними сім’ями у постійному телефонному режимі, а також їх відвідують.
16 Травня, 2022 р., 13:57
З початком вторгнення російських загарбників на територію України кожен із нас певною мірою став причетний до долі нашої країни. Війна згуртувала, об’єднала українців на всіх фронтах – на полі бою, в тилу, підштовхнула людей до об’єднання заради забезпечення соціального захисту населення.
10 Березня, 2022 р., 10:41
Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики створили бот «Дитина не сама» для допомоги неповнолітнім у складних ситуаціях у воєнний час.
22 Лютого, 2022 р., 11:59
Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.
18 Лютого, 2022 р., 13:54
Мінсоцполітики підвищує ефективність роботи Урядової гарячої лінії  1547
15 Лютого, 2022 р., 16:45
15.02.2022 року в приміщенні Березанської селищної ради відбулося громадське обговорення Стратегії розвитку соціальних послуг Березанської громади на 2022-2025 роки. До обговорення були залучені спеціалісти соціальних служб селищної ради, депутати селищної ради, представники старшого покоління громади, громадських організацій, у тому числі «Червоного Хреста».
14 Січня, 2021 р., 11:07
До уваги батьків Березанської територіальної громади!
28 Жовтня, 2020 р., 14:41
За інформацією про розмір призначеної субсидії звертайтеся до відділу соціального захисту населення, сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради, кабінет № 11 тел. 2-12-27 (вул. Центральна, 86), оскільки Управління соціального захисту населення Березанської райдержадміністрації (вул. Молодіжна, 4) не надає роздруковані повідомлення.
15 Жовтня, 2020 р., 11:29
На території Березанської ОТГ розпочато інформаційно-просвітницьку кампанію щодо розвитку патронату над дитиною. Дізнатися більше про патронат і які питання вирішуються при патронаті, можна на розміщених нижче інстраграфіках.