Рахунки місцевого і державного бюджетів

Розвинена і спроможна громада – це результат вчасно сплачених мешканцями громади податків

Селищний бюджет Березанської селищної територіальної громади  формується  з дохідної  та видаткової частини бюджету.

До дохідної частини селищного бюджету, відповідно до статті  64 Бюджетного кодексу України, надходять основні податки:

• 60 відсотків податок та збір на доходи фізичних осіб;
  • місцеві податки та збори, що сплачуються  (перераховуються ) згідно з Податковим кодексом України (це податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плата за землю, єдиний податок).

Видаткова частина селищного бюджету - це утримання закладів освіти (заклади дошкільної освіти, заклади загальної освіти, позашкільна освіта, освіта  мистецькими школами ), оплата комунальних послуг закладам  охорони здоров’я, утримання закладів культури (бібліотеки, клуби, будинки культури), підтримка на розвиток житлово-комунальних підприємств, утримання благоустрою населених пунктів територіальної громади.

Щоб утримувати дані установи, громадяни нашої громади мають вчасно і в повному обсязі сплачувати податки. Керівництво Березанської селищної ради звертається до усіх мешканців територіальної громади  поставитися з розумінням до сплати податків та надає перелік рахунків.

Подаємо перелік рахунків:

Місцевого бюджету  (завантажити)