Оприлюднення проєктів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2020 рік на території Березанської селищної ради».

Проект рішення №... "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Березанської селищної ради"

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів:

проєкт рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік на території Березанської селищної ради»;

проєкт рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на 2021 рік на території Березанської селищної ради».

Проєкт рішення чергової XXXI сесії VII скликання від 05.2020 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення чергової XXXI сесії VII скликання від 05.2020 "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  комунальної власності на 2021 рік на території Березанської селищної ради"

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту:

- проєкт рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області "Про затвердження положення про оренду комунального майна Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громадита забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна";

- Аналіз регуляторного впливу регуляторного акту: проєкту рішення «Про затвердження положення про оренду комунального майна Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів: