Оприлюднення проєктів регуляторних актів

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

ПРАВИЛА благоустрою територій населених пунктів Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2020 рік на території Березанської селищної ради».

Проект рішення №... "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Березанської селищної ради"

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів:

проєкт рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік на території Березанської селищної ради»;

проєкт рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на 2021 рік на території Березанської селищної ради».

Проєкт рішення чергової XXXI сесії VII скликання від 05.2020 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення чергової XXXI сесії VII скликання від 05.2020 "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  комунальної власності на 2021 рік на території Березанської селищної ради"

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту:

- проєкт рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області "Про затвердження положення про оренду комунального майна Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громадита забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна";

- Аналіз регуляторного впливу регуляторного акту: проєкту рішення «Про затвердження положення про оренду комунального майна Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів:

- Проєкт рішення №... "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 01 січня 2024 року на території Березанської територіальної громади"

- Проєкт рішення №... "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  комунальної власності з  01 січня 2024 року на території Березанської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акту: рішення «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності з 2024 року на території Березанської територіальної громади»

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів:

Аналіз регуляторного впливу проєкту  рішення  «Про затвердження Правил  благоустрою територій населених пунктів  Березанської селищної  ради Миколаївського району Миколаївської області»

Правила благоустрою територій населених пунктів Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області