БЕРЕЗАНСЬКА ОТГ ДІЛИЛАСЯ ДОСВІДОМ СТВОРЕННЯ ГРОМАДИ З ЄЛАНЕЦЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ

Дата: 27.11.2018 21:38

19 листопада до Березанської ОТГ з робочим візитом завітала делегація Єланецької селищної ради з метою запозичення досвіду по утворенню об’єднаної територіальної громади, а також наочно побачити переваги реформ децентралізації, запровадженої Президентом України Петро Порошенко, реалізація якої в Миколаївській області знаходиться на особливому контролі голови облдержадміністрації Олексій Савченкота його заступника Олександр Кушнір. Приїзд Єланецької делегації був організований за ініціативи Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України.

Гостей, як і годиться за українською традицією, радо зустріли представники Березанської ОТГ на чолі з очільником Валерій Хоміцькийта запропонували відвідати Калинівський і Василівський старостинські округи.

В. О. старостів Олександр Поворозник та Галина Гавлік (відповідно) розповіли як починали роботу в нових умовах і яких результатів за період децентралізації вже досягнуто на даний момент. А похвалитися є чим.

Так, у Калинівському старостаті за неповний рік відкрито кімнату дозвілля для молоді та дітей, на ремонт якої затрачено 61,3 тис. грн;

• зроблено ремонт фасаду адмінбудівлі (51 тис. грн);
  • проведено ремонт доріг на чотирьох вулицях на загальну суму 737,3 тис. грн.;
  • розпочато будівництво нової сучасної амбулаторії моно-практики.

У Василівському старостаті відкрито актовий та спортивний зали в дитячому садочку, на поточний ремонт яких витрачено 176,6 тис. грн.;

• проведено поточний ремонт дитячого ігрового майданчика на суму 100 тис. грн.;
  • відремонтовано дороги на вулицях Сонячна і Центральна на загальну суму 1105,3 тис. грн.;
  • в с. Новоселівка провели будівництво нового водогону на суму 180,2 тис. грн.

У Березанці також проведено значну роботу по благоустрою території;

• відремонтовано дороги на загальну суму 1981,3 тис. грн.;
  • встановлено огорожу на трьох кладовищах на суму 305,6 тис. грн.;
  • наразі ведуться ремонтні роботи на стадіоні «Фортуна» та проводиться монтаж металоконструкції «Алеї закоханих»;
  • ведеться будівництво міні-футбольного поля та спортивного майданчика біля школи;
  • розпочато будівництво громадського туалету.

Значно покращено матеріально-технічну базу комунального підприємства «Березань» на проведення ремонту водогонів, на оплату за електроенергію, на ремонт насосів, поповнено новою автотракторною технікою.

Звичайно, що після таких переконливих фактів переваг децентралізації гості з Єланця поїхали додому натхненними до створення об’єднаної територіальної громади.