КРУГЛИЙ СТІЛ В РАМКАХ ОБГОВОРЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019-2021 РОКИ

Дата: 03.12.2018 09:15

В Березанській ОТГ згідно з запланованим графіком проходить обговорення трирічного перспективного плану розвитку Миколаївського регіону. Сьогодні цю тему обговорювали за «круглим столом», що відбувся в селищній раді під головуванням очільника громади Валерія Хоміцького за участі секретаря селищної ради Наталії Кліщенко; начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Анастасії Смоляк; керівника Березанського ЗЗСО I-III ступенів Олени Поклад; директора Березанського інклюзивно-ресурсного центру АльониКорінецької; начальника відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді селищної ради Наталії Матвієнко; заступника т.в.о. головного лікаря-завідуючої інформаційно-аналітичним кабінетом комунального некомерційного підприємства «Березанський РЦПМСД Березанської районної ради» Ірини Мірошниковоїта завідувача сектору соціально-економічного розвитку та інвестицій селищної ради Дмитра Делюка, який надав змістовну інформацію з даного питання.

Виносилися слушні пропозиції у сфері освіти і медицини. Заключне слово та свої бачення щодо унікальної можливості покращення інфраструктури і соціальної сфери в громаді в рамках перспективного плану розвитку сказав селищний голова Валерій Хоміцький, який акцентував увагу присутніх керівників на подальшому обговоренні цієї теми зі своїми колективами і поданні пропозиції до 18 грудня.