ВАСИЛІВЦІ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПРІОРИТЕТНИМИ НАПРЯМАМИ РОЗВИТКУ СЕЛА

Дата: 13.12.2018 15:25

В Березанській громаді активно ведеться серед населення обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївщини на 2019-2021 роки.

Сьогодні свою активну позицію щодо розбудови рідного села проявили василівці, вступивши в обговорення пріоритетних напрямків розвитку свого села на три роки наперед.

Відкриваючи засідання, в. о. старости Василівського старостинського округу Наталія Гавлік наголосила на тому, що Президент України Петро Порошенко, а за ним губернатор Миколаївської області Олексій Савченко поставили нам чітке завдання – самим, на місцях, визначитися, які проекти чи міні-проекти нам треба реалізувати в першу чергу. А ми повинні скористатися цією унікальною можливістю.

В процесі активного обговорення зібранці зійшлися на тому, що надважливими проектами розвитку для їхнього села є ремонт дороги; ремонт даху дитячого садка та Будинку культури;облаштування зони відпочинку вуличними тренажерами, літнім кінотеатром, парковою зоною і фонтаном. Усе це сприятиме меншому відтокумолоді до міста, яке спостерігається в останні роки.

Очільниця старостату висловила сподівання того, що напрацьовані плани в громаді знайдуть успішну підтримку і реалізацію протягом наступних трьох років.