ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2019 РІК

Дата: 14.12.2018 10:43

Сьогодні в сесійній залі Березанської селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Хоміцького відбулася чергова XVIIсесія 7 скликання, в роботі якої взяли участь 15 депутатів і заступник голови районної ради Олексій Сидорчук.

На порядок денний було винесено 12 питань, а саме:

1. Про внесеннязмін до селищного бюджету Березанської селищної ради на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до структури штатного розпису Березанської селищної ради на 2019 рік.
  3. Про внесення змін до структури Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради на 2019 рік.
  4. Про затвердження селищного бюджету Березанської селищної ради на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період до 2020 року «Турбота».
  6. Про внесення змін до Положення про «Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради».
  7. Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування у дошкільних навчальних закладах Березанської селищної ради.
  8. Про встановлення премії та надбавки селищному голові.
  9. Про затвердження персонального складу комісії для організації, підготовки та виконання основних заходів та завдань щодо реалізації громадського бюджету у Березанській об’єднаній територіальній громаді.
  10. Про затвердження посади першого заступника селищного голови.
  11. Про надання згоди на відведення земельної ділянки у власність громадянам України (49 чоловік) для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах території Кімівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.
  12. Про надання згоди на відведення земельної ділянки у власність громадянам України (25 чоловік) для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах території Кімівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

Десять перших питань порядку денного було прийнято одноголосно, два останні – за більшістю голосів не було прийнято.

До початку сесії перед народними обранцями виступила дитяча миколаївська письменниця Ангеліна Крихелі, яка вранці провела зустріч з дітлахами в Березанській районній бібліотеці в рамках благодійного Новорічного літературного туру по Миколаївщині. Письменниця високо оцінила роботу бібліотекарів, які постійно впроваджують сучасні інноваційні ідеї та запевнила, що Березанська бібліотека одна з найкращих, які вона бачила під час свого туру.