А-ЗОРИНЦІ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПРІОРИТЕТНИМИ НАПРЯМКАМИ РОЗВИТКУ СВОГО СЕЛА

Дата: 18.12.2018 12:26

Сьогодні в Березанській громаді завершилося обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївського регіону на 2019-2021 роки, в рамках якого мешканціА-Зориного визначилися з пріоритетними напрямками розвитку свого села.

Після тривалого обговорення, що проходило у місцевому клубі за участі в. о. старости Матіясівськогостаростинського округу Наталії Божеску, а-зоринці визначили основні напрямки розвитку села на наступні три роки, а саме: ремонт дороги державного значення від автотраси М-14 до А-Зориного, а також ремонт дороги по вул. Сонячна (400 метрів); облаштування дитячогомайданчика ігровим знаряддям і каруселями; відкриття цеху по виробництву паливних брикетів; облаштування платної пляжної берегової зониБерезанського лиману.

Підсумувавши запропоновані пропозиції перспективних проектів, Наталія Миколаївна сказала, що практична реалізація проектів, які увійдуть до перспективного плану розвитку ОТГ і Миколаївщини загалом, дозволить не лише вирішити основні наболілі роками питання а-зоринців, а й створить комфортніше середовище для проживання у їхньому рідному селі, а також дасть нові робочі місця і додаткові надходження до місцевого бюджету.