ДЕРЖАВНІ ІНВЕСТИЦІЇ ДЛЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ: БЕРЕЗАНСЬКА ОТГ ЗРОБИЛА ПЕРШИЙ КРОК В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ

Дата: 27.12.2018 13:40

У рамках діяльності Програми «U-LEAD з Європою» проходить етап анкетування в об’єднаних територіальних громадах щодо залучення державних інвестицій для місцевого економічного розвитку.

«Спільно з представниками Київського міжнародного інституту соціології Програма розробила анкету, що включає в себе шість великих розділів, серед яких – інформація про соціально-економічний профіль громади, стан її інфраструктури, перспективні напрямки розвитку, які для себе визначає громада. Результат роботи – створення цілісної картини проблем та перспектив розвитку 665 ОТГ України, серед яких 28 громад Миколаївської області. Сьогодні з представником КМІС в Миколаївській області Ольгою Кузмінською працюємо в Березанській громаді над верифікацією даних», – коментує радник з регіонального розвитку Миколаївського Центру  розвитку місцевого самоврядування Микола Дурман.

Наступним етапом стане визначення перспективних напрямків державних інвестицій в ОТГ. Нагадаємо, Березанська громада є першою з ОТГ Миколаївщини, що вже підписала анкету.