НОВИЙ РІК ІДЕ – СВЯТА Й РАДОЩІ НЕСЕ

Дата: 28.12.2018 11:18

Очільник Березанської громади Валерій Хоміцький традиційно після святкового концерту звернувся до мешканців громади з Новорічними привітаннями: «В ці святкові дні давайте розділимо тепло, співчуття та щедрість, які є в серці кожного з нас. Подаруємо радість і турботу ближнім. Озирнемося у минуле і подякуємо за коханих і рідних людей. Новорічні свята - це прекрасна можливість зібратися разом і подякувати за все, що ми сьогодні маємо. За кожен щасливий і важливий день. Від щирого серця бажаю усім радості, здоров’я, любові та миру в цей святковий час! Щасливого Різдва і Успішного 2019 року!». Селищний голова також пригостив усіх присутніх свята новорічними солодощами. А працівники відділу культури райдержадміністрації підготували для мешканців і гостей громади новорічний концерт за участі самодіяльних артистів Березанської і Коблівської ОТГ.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису