ВІТАЛИ КОЛЯДОЮ І ЗАСІВАЛИ ПШЕНИЦЕЮ

Дата: 14.01.2019 15:09

Сьогодні в Березанську селищну раду зранку завітали маленькі колядники з дитсадка «Сонечко» разом зі своїми вихователями. Виховання дітей в кращих національних та народних традиціях в цьому колективі добре відчувається, бо виконували дітлахи новорічно-різдвяні колядки просто чудово – душевно, з емоціями, з любовю.

Прославляючи народження Христа та нашу рідну Україну, колядники дарували колективу селищної ради щирі вітання та, за українським звичаєм, засівали пшеницею, промовляючи: «Коляд, коляд, коляда! Хай обходить всіх біда! І нехай на ваш поріг прийде радість в Новий рік! Щоб в добробуті цвіли, щоб щасливо всі жили! І щоб рік цей молодий всім був кращий за старий!». І, дотримуючись традицій, голова селищної ради Валерій Хоміцький віддячив колядників солодощами.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису