ДЕРЖАВА ІНВЕСТУЄ У МАЙБУТНЄ – ДІТЕЙ УКРАЇНИ

Дата: 17.01.2019 20:57

Сьогодні 5 перших класів закладів освіти Березанської громади отримали новенькі ноутбуки – Березанська опорна школа – 2, Малахівська -1, Калинівська – 1, Лиманівська - 1. Цю сучасну комп’ютерну техніку придбано за кошти державної субвенції в рамках ключової реформи Міністерства освіти і науки «Нова українська школа», завдяки якій значно покращується матеріальна база освітніх закладів громади, у тому числі віддалених від центральної садиби сільських шкіл.

Нагадаємо, що процес впровадження нового освітнього простору заклади освіти Березанської громади відчули вже з початку навчального року, отримавши новенькі парти, сучасні дидактичні матеріали та суперсучасну комп’ютерну техніку, що значно підвищує інтерес учнів до вивчення предмету і дає можливість використання нового інструментарію у роботі вчителя.

Президент Порошенко Петро, підтримуючи впровадження в школах нового освітнього простору, підкреслив, що освіта – це не видатки державного бюджету, а інвестиції держави у майбутнє.