УВАГА! З 1 СІЧНЯ ЗМІНИВСЯ ПОСТАЧАЛЬНИК ЕЛЕТРОЕНЕРГІЇ!

Дата: 25.01.2019 15:10

У зв'язку з державною реформою ринку електроенергії, з 01.01.2019 АТ «Миколаївобленерго» виконує функції Оператора системи розподілу, а ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» – функції Постачальника електроенергії.

Це означає, що в особистому кабінеті АТ «Миколаївобленерго» Ви можете бачити історію та сплатити споживання до 01.01.2019, а сформувати нові рахунки, внести показання, сплатити електроенергію, спожиту після 01.01.2019, можна в особистому кабінеті ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» (якщо саме ця компанія є Вашим постачальником електроенергії).

Для існуючих облікових записів логіни і паролі збережені - використовуйте їх. Нові користувачі зможуть самостійно задати логін і пароль при реєстрації. У перехідний період можливе обмеження на деякі функції особистого кабінету для однієї або іншої компанії.
Розрахунки до 01.01.2019 – АТ «Миколаївобленерго» (Оператор системи розподілу) https://ok.energy.mk.ua/home
Розрахунок після 01.01.2019 –
ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» (Постачальник електроенергії)