Миколаївська область, Березанський район

ОБГОВОРЮВАЛИ НОВІ ТАРИФИ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Дата: 25.01.2019 15:53

25 січня в рамках обговорення  проекту зміни тарифів на комунальні послуги, запропонованого КП «Березань» і винесеного на загальне обговорення на офіційних сторінках Березанської громади у фейсбуці і на офіційному сайті, відбулася робоча нарада з питання формування нових тарифів на водопостачання і водовідведення.

У роботі наради взяли участь очільник громади Валерій Хоміцький, директор КП «Березань» Геннадій Заїка, секретар селищної ради Наталія Кліщенко, завідуючий сектором ЖКГ селищної ради Олег Кондратюк, представники планово-бюджетної комісії селищної ради Віра Заблоцька і Інна Токар, керівник Центру надання соціальних послуг селищної ради Галина Чернеженко та начальники відділів селищної ради.

Після довготривалих дебатів, зупинилися на остаточних тарифах на водопостачання 17,42 грн (на обговорення було винесено 20,79 грн) та водовідведення 20,23 грн (на обговорення було винесено 23,05 грн), які будуть винесені на затвердження виконкому селищної ради згідно з чинним законодавством.