АКТИВІЗУЄ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОЕКТ «ОСББ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СТАЛИХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ»

Дата: 24.01.2019 09:56

Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) впроваджує в Україні Проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOOUSES).

Програма, яка фінансується Європейським Союзом (ЄС), зараз активізує свою діяльність в усіх регіонах України. Проект надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі та допомагатиме у взаємодії ОСББ із Фондом енергоефективності.

Для участі в Проекті запрошуються як ініціативні групи, які планують створити ОСББ, так і вже створені обєднання. Зацікавлені у співпраці повинні зареєструватися на офіційній платформі Проекту за адресою: www.houses.in.ua/registration.

За довідками звертатись до Олега Кондратюка (завідувач сектору ЖКГ та благоустрою селищної ради) за тел. 2-14-61 та до Геннадія Заїки (директор КП «Березань») за тел. 2-10-74 у робочий час.