ДОЛЯ ЖІНКИ – ПІД ЗАХИСТОМ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 28.01.2019 13:48

28 січня в Березанській селищній раді відбулася зустріч-бесіда з березанською сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах, за фактом невиконання обов’язків дітьми щодо догляду за своєю непрацездатною хворою мамою.

Дана зустріч була ініційована начальником відділу соціального захисту населення, сімї, дітей та молоді селищної ради Наталією Матвієнко та підтримана директором Центру з надання соціальних послуг Галиною Чернеженко з приводу долі відомої у громаді жінки пенсійного віку.

Згідно з чинним законодавством, діти повинні піклуватися про своїх непрацездатних батьків. У разі, коли законодавчі обов’язки дітьми не виконуються, то батьки мають право звернутися по допомогу до органу місцевого самоврядування або до суду.

У ході спільної бесіди соціальних працівників з одним із синів було визначено конкретні дії щодо кращого догляду за хворою матір’ю. Але остаточне рішення може бути прийняте за умови узгодження з другим сином.