21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2019 10:27

Сьогодні представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Ця дата як символ захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

Тож у цей день варто нагадати українцям про нашу красиву, солов’їну мову – УКРАЇНСЬКУ МОВУ. Любіть її, пильнуйте, не цурайтеся, ПИШАЙТЕСЯ НЕЮ.

З приводу цього гарно сказав у своєму вірші український поет Павло Тичина: «… Плекайте мову пильно й ненастанно. Чистіше від сльози вона хай буде!..»

У Березанській районній бібліотеці до Міжнародного дня рідної мови функціонують дві виставки «Мова моя українська – батьківська, материнська» та «Наша мова калинова».