Військові АТО Березанщини отримали земельні ділянки

Дата: 22.02.2019 10:14

22 лютого  в районній бібліотеці відбулося урочисте зібрання учасників Антитерористичної операції Березанщини за участі голови облдержадміністрації Олексія Савченка, голів двох гілок влади району Сергія Танасова і Валентина Гуртового та очільника Березанської громади Валерія Хоміцького.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Олексій Савченко вручив 20 учасникам АТО свідоцтва на право власності на земельні ділянки поблизу моря. На черзі ще 54 військовослужбовці. Один із сертифікатів на земельну ділянку отримав батько нашого загиблого земляка Віталія Мацокіна – Володимир Вікторович.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Після виконання приємної місії, керманич області звернувся до чоловіків зі словами подяки за їхній свідомий вибір – захищати кордони своєї рідної землі й наголосив, що мужні вчинки завжди отримують гідну винагороду. При цьому додав, що завдяки спільним діям Президента України Петра Порошенка, обласної та районної влади стало можливим підтримувати військовослужбовців та допомагати їм після повернення додому. Й запевнив, що влада буде продовжувати цю тенденцію, адже розвиток армії та підтримка військових – це пріоритетний напрямок нашої країни, яка упевнено рухається Європейським шляхом. І на завершення зустрічі сказав: «Ми розраховуємо на вас. А ви завжди можете розраховувати на нас. Сьогодні дійсно свято».

Сергій Танасов також подякував атовцям за справжню чоловічу мужність і готовність в складні часи захищати свою країну.