Конструктивний діалог між владою і медиками

Дата: 28.02.2019 13:52

Сьогодні, 28 лютого, в кабінеті голови Березанської райдержадміністрації відбулася зустріч керівників двох гілок влади району та Березанської ОТГ з групою медиків комунального некомерційного підприємства «Березанський РЦПМСД Березанської районної ради» і медперсоналу деяких сільських ФАПів, які стали ініціаторами даного зібрання у зв’язку із заборгованістю заробітної плати так званої медичної первинки.

По суті питання між обома сторонами відбувся конструктивний діалог, в ході якого медпрацівники отримали вичерпну об’єктивну інформацію від голови райдержадміністрації Сергія Танасова, начальника фінансового відділу РДА Інни Степанової, очільника Березанської ОТГ Валерія Хоміцького. В результаті конфліктну ситуацію було врегульовано.

Окрім того, голова райради Валентин Гуртовий поінформував присутніх про нагальне для нашого району питання сьогодення – щодо створення 5-го госпітального округу на базі Миколаївського, Очаківського і Березанського районів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису