На варті спокою населення

Дата: 28.02.2019 16:18

Сьогодення вимагає, щоб незахищені верстви населення, особливо пенсіонери, родини з дітьми, особи, які повернулись з місць позбавлення волі, мали постійний зв’язок з поліцією з метою захисту своїх прав.
Основним завданням дільничних офіцерів поліції (ДОП) сьогодні є реалізація програми Community Policing – покращення якості життя людей, підвищення якості послуг, що надаються поліцією громадянам, попередження злочинності, розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією, заохочення людей до участі в житті місцевих громад, забезпечення більшої видимості роботи поліції, посилення соціальної відповідальності.
На варті спокою таких верств населення стоять дільничні офіцери поліції (ДОП)
Територію Березанської ОТГ на даний час обслуговує дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Тоток Євген Олександрович (тел. 2-15-28).

Прийом громадян дільничний офіцер поліції Євген Олександрович Тоток здійснює в приміщенні сесійної зали адмінбудівлі Березанської селищної ради по п’ятницях з 14-ої до 16-ої год.