Дотація від держави за молодняк великої рогатої худоби

Дата: 04.03.2019 11:23

4 березня в залі засідань Березанської селищної ради відбулася розширена апаратна нарада за участі керівного складу апарату та соціальних працівників ОТГ, на якому розглядалися поточні питання, зокрема щодо отримання дотації від держави за молодняк великої рогатої худоби.

Голова наради – секретар селищної ради Наталія Кліщенко – основну увагу присутніх звернула на те, що документи на молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні 2018 року, приймаються до 1 квітня 2019 року у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів. А також зазначила, що дотацію можна отримати на молодняк, який був переміщений (придбаний) при наявності паспорта.

Детальнішу інформацію щодо отримання державної дотації за молодняк великої рогатої худоби можна дізнатися на сайті Березанської громади в розділі «Новини» за посиланням berezanska-gromada.gov.ua

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва