Єднаймо українців Шевченковим словом!

Дата: 09.03.2019 10:24

Сьогодні, 9 березня, разом з усім світом, Україна відзначає 205-ту річницю від дня народження генія нашого народу, символу нації – поета Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні цієї визначної дати в районній бібліотеці було влаштовано урочистий захід, на якому очільник Березанської громади Валерій Хоміцький разом із представниками районної влади, молоддю, учнями, громадськістю вшанували пам’ять Великого Кобзаря, Велета духу, національного пророку, Титана українства.

Вірші безсмертного Шевченкового «Кобзаря», який являється Біблією українського народу, цінуються в усьому світі й могутньо лунають усіма мовами світу. В англійському варіанті для присутніх зібрання було продекламовано «Заповіт» у виконанні працівника бібліотеки Лариси Швайки. А учениці Березанського ЗЗСО Софія Ковалишина, Олександра Журба, Марія Швайка, Ліза Тимошенко та Яна Радченко подарували присутнім віночок неповторних безсмертних творів поета.

До уваги поціновувачів творчості славетного Кобзаря також було влаштовано книжково-ілюстративну виставку «Поезія Шевченка – то музики народної душа».

Велелюдне зібрання на честь вшанування памяті Тараса Шевченка завершилося покладанням квітів до монументу славетного Кобзаря.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису