Рішення чергового виконавчого комітету від 12.02.2019

Дата: 16.02.2019 19:23

Протокол засідання чергового виконавчого комітету від 12.02.2019 № 1

Рішення № 2 "Про взяття на облік сімей/осіб, які перебувають у СЖО Березанської селищної ради"

Рішення № 3 "Про взяття сімей, які перебувають у СЖО Березанської селищної ради, під соціальний супровід"

Рішення № 5 "Про затвердження  заходів  та  відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Рішення № 6 "Про взяття на квартирний облік гр. Сажнєва Дениса Івановича"

Рішення № 7 "Про взяття на квартирний облік гр. Руссу Андрія Володимировича"

Рішення № 8 "Про звільнення від оплати за харчування дитину Коваль Віктора Володимировича – Коваль Вікторію, 2014 р.н. у  Василівському ДНЗ «Дзвіночок»

Рішення № 9 "Про звільнення від оплати за харчування дитину Данилової Світлани Юріївни –Данилова Іллю, 2015 р.н. у Малахівському ДНЗ «Капітошка»

Рішення № 10 "Про звільнення від оплати за харчування дитину  Зеленко Наталії Петрівни – Зеленко Вікторію, 2015 р.н. у  Березанському ДНЗ «Сонечко»

Рішення № 11 "Про звільнення від оплати за харчування дитину  Олефіренко Оксани Юріївни –Олефіренко Валерію, 2014 р.н. у  Березанському ДНЗ «Сонечко»

Рішення № 13 "Про погодження на перейменування вулиці Зарічна в смт Березанка (біля механізованого загону)"

Рішення № 14 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку розташованого в межах території    Березанської    селищної     ради  с. Михайлівка,  вулиця  8  Березня,   буд. 42 Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 15 "Про   зміну   адресного  господарства житлового   будинку розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Хлібна, 1 Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 16 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Центральна, 190 Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 17 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 26.01.2016 № 4 «Про затвердження складу та Положення адміністративної комісії Березанської селищної ради»

Рішення № 18 "Про створення робочої комісії з питань прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом будівель, споруд, приміщень"