Проекти рішень чергового виконавчого комітету на 02.2019

Дата: 02.02.2019 19:39

Проект Рішення виконавчого комітету №...    "Про внесення змін до рішення виконавчого комітетуселищної ради від 26.01.2016 № 4 «Про затвердження складу та Положення адміністративної комісії Березанської селищної ради»;

Проект Рішення виконавчого комітету № ... "Про створення робочої комісії з питань прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом будівель, споруд, приміщень"

Проект Рішення виконавчого комітету № ... "Про погодження перейменування вулиці Зарічна в селищі міського типу Березанка (біля механізованого загону) "

Проект Рішення виконавчого комітету № ... "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради смт Березанка, вулиця Центральна, 190 Березанського району Миколаївської області"

Проект Рішення виконавчого комітету № ... "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради с. Михайлівка, вулиця 8 Березня, буд. 42 Березанського району Миколаївської області"