Проекти рішень чергового виконавчого комітету на 03.2019

Дата: 02.03.2019 19:45

Проект Рішення виконавчого комітету №  "Про основні завдання цивільного захисту Березанської ОТГ на 2019 рік"

Проект Рішення виконавчого комітету №  "Про надання повноважень щодо складання адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 КУпАП"

Проект Рішення виконавчого комітету №...  "Про порядок   реєстрації/зняття за місцем проживання громадян  Березанської селищної ради в 2018 році та його поліпшення в 2019 році"

Проект Рішення виконавчого комітету № ... "Про стан військового обліку на території Березанської селищної ради  у 2018 році та завдання  щодо його поліпшення в  2019 році"

Проект рішення виконавчого комітету № ... "Про роботу Калинівського старостинського округу  із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах"

Проект рішення виконавчого комітету № ... "Про заходи щодо забезпечення збереження кабельних ліній зв’язку на території Березанської селищної ради на 2019 рік"

Проект рішення виконавчого комітету № ... "Про роботу Калинівського старостинського округу  із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах"

Проект рішення виконавчого комітету №... "Про забезпечення житлом медичних працівників, що уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу"