Проекти рішень Чергової XX сесії VII скликання на 04.2019

Дата: 07.03.2019 09:04

Порядок денний Чергової XX сесії VII скликання 08.04.2019 року

Проект рішення № ...  "Про зміну назви та затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Березанської селищної ради в новій редакції"

Проект рішення №...  "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Березанської селищної на 2019 рік"

Проект рішення №...  "Про  затвердження Програми «Безпечне селище на  2019 -2020 роки»

Проект рішення № ... "Про створення «Малахівської філії Березанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної ради Миколаївської області та «Матіясівської філії Березанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної ради Миколаївської області"

Проект рішення № ... "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2019 рік"

Проект рішення № ... "Про затвердження   Програми охорони природного навколишньогосередовища Березанської селищної ради на 2019-2020 роки"

Проект рішення № ... "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у розмірі земельної частки (паю) із земель  КСП «Зоря» громадянці України Бойко Галині Михайлівні за межами населеного пункту в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області"

Проект рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам фермерського господарства та передачу їх у власність із земель ф/г «Нива» голові та членам ф/г «Нива» (Василівський старостинський округ) із земель комунальної власності Березанської селищної ради Демянчику Володимиру Михайловичу, Демянчику Євгенію Володимировичу, Демянчик Галині Петрівні, Демянчику Івану Михайловичу"

Проект рішення № ... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Березань» під розміщення полігону твердих побутових відходів із земель комунальної власності в межах території Березанської селищної ради"

Проект рішення №... "Про затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами на території Березанської селищної ради"

Проект рішення №... "Про затвердження проектно-кошторисної документації"