Зустріч з представниками релігійних груп

Дата: 12.03.2019 15:58

12 березня о 14.00 в залі засідань Березанської селищної ради відбулася робоча зустріч представників місцевого самоврядування та представників релігійних груп Березанської громади з метою відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади (далі – Робоча група).

На зустрічі були присутні: голова Березанської ОТГ Валерій Хоміцький та представники підрозділів селищної ради, настоятель Покровського Храму смт Березанка Олександр Бенедюк, пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня Юрій Ластюк, настоятель Храму Св. мучениці Віри, Надії, Любові та Софії смт Березанка Олександр Кіфяк.
Селищний голова В. Хоміцький розпочав зустріч з привітального слова та поінформував присутніх про мету зібрання, підкресливши при цьому значимість участі духовенства в житті  Березанської громади.

Учасники зустрічі обговорили актуальні проблеми нашої громади та провели відбір кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської ОТГ.

До складу Робочої групи увійшли Олександр Бенедюк, Михайло Кіфяк, Юрій Ластюк.