Реалізація проекту в навчальних закладах "Електронний підручник з використанням платформи "Підручник.ua"

Дата: 12.03.2019 12:47

12 березня на базі Березанської ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської ОТГ Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено навчальний семінар-тренінг для адміністраторів закладів загальної середньої освіти, які комплексно працюватимуть з електронними сервісами: розкладом уроків, журналами, щоденниками на платформі «Підручник.ua» у межах регіонального Проекту «Електронний підручник із використанням платформи «Підручник.ua» у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості.

Відкрила навчальний семінар-тренінг заступник директора департаменту Миколаївської обласної державної адміністрації Наталія Сокульська.

Розробник платформи «Підручник.ua», тренер-партнер Євген Кругляк провів тренінг та запропонував учасникам семінару продовжити його у групі через Skype з метою формування професійної компетентності адміністраторів щодо створення відкритого інформаційно-освітнього простору в закладах загальної середньої освіти сільської місцевості Миколаївської області.

На семінарі були присутні начальник відділу ОКМС  Березанської селищної  ради Анастасія Смоляк, спеціаліст відділу ОКМС Березанської селищної  ради Світлана Посухіна, методист МОІППО Валентина Бабійчук,  методист відділу освіти Березанської райдержадміністрації Ірина Ориценко та представники закладів загальної середньої освіти Березанського й Очаківського районів.