Зустріч з активними місцевими жителями Березанської громади

Дата: 14.03.2019 15:21

14 березня о 10.00 в залі засідань Березанської селищної ради відбулася робоча зустріч представників місцевого самоврядування з активними місцевими жителями Березанської громади з метою відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади (далі – Робоча група).

Березанську селищну раду представляли очільник ОТГ Валерій Хоміцький зі спеціалістами, активістів громади представляли директор ЦБС Євгенія Туманова, начальник абонентного відділу КП «Березань» Лідія Ленартович та у телефонному режимі Наталія Заїка, яка зараз знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиною.

Варто зазначити, що ці громадяни на конкретних справах вже не раз довели свою активну позицію щодо життя громади. І, звичайно, були включені до Робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської ОТГ.