Святково відзначили працівників комунальної та побутової сфери Березанської громади

Дата: 15.03.2019 14:01

Сьогодні, 15 березня, в Березанській селищній раді з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в урочистій обстановці вітали з професійним святом  працівників комунальної служби, перукарів, швачок, майстрів з ремонту побутової техніки Березанської об’єднаної територіальної громади.

До присутніх святкової аудиторії з вітальним словом звернувся очільник Березанської громади Валерій Хоміцький й подякував усім за сумлінне ставлення до своїх професійних обов’язків, а також підкреслив значущість професії кожного з присутніх.

Традиційно відбулося нагородження грамотами від голови Березанської селищної ради Валерія Хоміцького та від директора КП «Березань» Геннадія Заїки, які особисто вручили найсумліннішим працівникам.

Особливої святковості та гарного настрою велелюдному зібранню додали сольні виступи вихованців вокальної студії «Березань» під керівництвом Сергія Коновалова Ренат Каражей, Єва Постарніченко і Нікіта Губернаторов та режисер і ведуча свята директор БТШ Тетяна Локтіонова, які підготували чудову святкову програму.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Від Березанської селищної ради отримали грамоти з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення: Геннадій Заїка (директор КП «Березань»), Іван Кравець (слюсар КП «Березань»), Любов Сліпченко (секретар, інспектор відділу кадрів КП «Березань»), Олександр Сліпченко (головний інженер КП «Березань»), Сергій Шостак (тракторист КП «Березань»), Олександр Задисенець (водій КП «Березань»), Володимир Прядко та Михайло Ковальов (оператори каналізаційно-насосної станції КП «Березань»), Лідія Ткаченко (головний економіст КП «Березань»), Олександр Філюк (майстер по ремонту взуття), Надія Шпілівенко (перукар), Олег Коцюруба (майстер по ремонту побутової техніки), Наталя Власова, Світлана Власюк, Анна Галицька, Ірина Дулина та Людмила Бабуховська (перукарі), Раїса Міліцька (майстер по пошиву і ремонту одягу), Олег Кондартюк (завідувач сектору ЖКГ та благоустрою Березанської селищної ради).

Від КП «Березань» отримали грамоти: Сергій Афанасенко (начальник виробничої дільниці с. Калинівка), Тетяна Богданова (контролер-касир с. Лимани), Олександра Райнова (машиніст насосних установ с. А-Зорине), Олександр Дуркот (слюсар АВР с. Василівка), Сергій Зелик (слюсар АВР с. Калинівка), Василь Чернеженко (сторож підприємства), Анатолій Сидорчук (робітник ритуальної служби), Світлана Ліходінова (контролер-касир с. Калинівка).

Від КП «Березань» отримали подяки: Світлана Толубенко (бухгалтер по розрахунках), Олександр Варфоломєєв та Анатолій Чапчай (оператори очисних споруд), Віктор Прихода (слюсар АВР), Лариса Зеленко (начальник виробничої дільниці с. Василівка), Лідія Ленартович (начальник абонентського відділу), Оксана Бухтіярова (контролер-касир с. Матіясове), Володимир П’ятков (тракторист-машиніст), Алла Тимофєєва (начальник виробничої дільниці).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису