Чергова XVII сесія VII скликання від 14.12.2018

Дата: 23.12.2018 17:20

Порядок денний чергової XVII сесії VII скликання

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Протокол Чергової ХVІІ сесії  VІІ скликання від 14.12.2018 № 17

Рішення № 1 "Про внесення змін до селищного бюджету Березанської селищної ради  на  2018 рік"

Рішення № 2 "Про  внесення  змін   до  структури та  штатного розпису  Березанської селищної  ради   на   2019   рік"

Рішення № 3 "Про внесення  змін до структури та  штатної  чисельності  Центру з  надання   соціальних    послуг Березанської   селищної   ради"

Рішення № 4 "Про селищний  бюджет Березанської селищної ради на 2019 рік"

Рішення № 5 "Про внесення змін до  Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період до 2020 року «Турбота»

Рішення № 6 "Про  внесення   змін   до   Положення про «Центр з надання соціальних послуг Березанської   селищної   ради»

Фото без описуРішення № 7 "Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  Березанської селищної ради"

Рішення № 8 "Про встановлення премії та надбавки селищному голові"

Рішення № 9 "Про затвердження  персонального складу   Комісії   для    організації, підготовки та виконання основних заходів  та  завдань щодо реалізації громадського бюджету у Березанській об’єднаній  територіальній  громаді"

Рішення № 10 "Про   затвердження   першого заступника селищного голови"