Миколаївська область, Березанський район

Позачергова XIV сесія VII скликання від 10.10.2018

Дата: 13.10.2018 21:03

Рішення № 1 "Про затвердження Положення  комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Березанської  селищної ради"

Рішення № 2 "Про  затвердження  структури Центру  з  надання  соціальних послуг Березанської селищної ради"

Рішення № 3 "Про призначення директора комунальної установи «Центр з надання  соціальних послуг» Березанської  селищної  ради"

Рішення № 4 "Про прийняття комунальних закладів освіти та майна, що знаходяться на території Березанської селищної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 5 "Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації та технічного паспорту на будівлі  комунальних закладів"