Чергова XIII сесія VII скликання від 05.10.2018

Дата: 05.10.2018 22:12

Порядок денний чергової XIII сесії VII скликання

Рішення № 1 "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2018 рік"

Рішення № 2 "Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Березанського району у комунальну власність Березанської селищної ради закладів освіти"

Рішення № 4 "Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту громадянину України Войтовичу Сергію Вікторовичу"