Вітаємо з перемогою юних істориків

Дата: 18.03.2019 16:58

17 березня на базі Миколаївської ЗОШ №51 Миколаївської міської ради відбувся ІІ (обласний) етап ХХІ Усеукраїнського турніру юних істориків, в якому взяли участь 17 команд закладів загальної середньої освіти Миколаївської області.
Команду Березанської ОТГ під керівництвом вчителя історії та правознавства Ліни Самойленко представляли учні Березанського ЗЗСО: Ганна Радзієвська, Анастасія Курічук, Валерія Сивак (10 клас), Іван Попович (9 клас) Віктор Гамуга (8 клас).

За результатами турніру команда Березанської ОТГ отримала диплом ІІІ ступеню як переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського турніру юних істориків.
Вітаємо переможців, бажаємо всім натхнення, творчих ідей, нових злетів та досягнень учням і вчителю. Ця перемога показала високий рівень знань з історії, аксіологічної і комунікативної компетентностей та уміння працювати в командах.