Проекти рішень чергового виконавчого комітету на 04.2019

Дата: 21.03.2019 10:40

Порядок денний Виконкому 09.04.2019

Проект рішення № ... "Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність Березанської об’єднаної територіальної громади на безоплатній основі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області"

Проект рішення № ... "Про взяття сімї, яка перебуває у  СЖО Березанської селищної радипід соціальний супровід"

Проект рішення № ... "Про  встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергіїТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Проект рішення №... "Про затвердження акту робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом будівель, споруд, приміщень від 25.03.2019 року"

Проект рішення №... "Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Березанської об’єднаної територіальної громади"

Проект рішення №... "Про надання жилого приміщення за договором найму соціального житладитині-сироті Ільїній О.Г"

Проект рішення №... "Про впорядкування та зміну адресного  господарства нежитлової будівлі, приміщення

продовольчої бази, розташованої  в межах території Березанської селищної ради смт  Березанка,  вулиця  Перемоги, 3 на вулиця Перемоги, буд. 3-А Березанського району Миколаївської області", що належить Березанському районному споживчому товариству

Проект рішення №... "Про впорядкування та зміну адресного  господарства житлового   будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради   смт  Березанка,  вулиця  Чернігівська, буд. 4 на вулиця Чернігівська, буд. 10-А Березанського району Миколаївської області", що належить Крецу Галині Федорівні

Проект рішення № ... "Про зняття з квартирного обліку гр. Гуменюк Світлану Олександрівну"

Проект рішення №... "Про звільнення від оплати за харчування дітей Тарасюк Лідії Володимирівні  – Тарасюка Сергія, 2013 р.н., Тарасюка Олександра, 2015 р.н. у  Калинівському ДНЗ «Казка»

Проект рішення №... "Про звільнення від оплати за харчування дитину  Лук’янської Олени Олегівни – Лук’янського Андрія, 2013 р. н. у  Калинівському ДНЗ «Казка»