Заслужена нагорода Березанського ЗЗСО на головній події освітньої галузі України

Дата: 18.03.2019 10:48

З 14 по 16 березня в Києві відбулася головна подія освітньої галузі України – X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019».

На цій виставці був представлений спільний виставковий стенд Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та закладів-партнерів, а саме: Березанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради, Мішково-Погорілівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради, Баштанський опорний ЗЗСО  І-ІІІ ступенів № 2 Баштанської районної ради, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради, Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району.

Усі заклади освіти, які взяли учать у виставці спільно з інститутом, по достоїнству були оцінені компетентним журі  й удостоєні почесних нагород – золотих і срібних медалей. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти став лідером наукової та науково-технічної діяльності.
Березанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради у конкурсі з тематичної номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів»  був нагороджений срібною медаллю. Конкурсний матеріал до представлення готувала заступник директора з виховної роботи Альона Радченко.

Із заслуженою нагородою колектив Березанського закладу загальної середньої освіти привітав селищний голова Валерій Хоміцький і побажав успіхів і творчої наснаги всьому педагогічному колективу, який пріоритетним завданням у виховній роботі учнів ставить національно-патріотичне виховання молодого покоління, а також розвиває екологічне спрямування та формування у дітей навичок здорового способу життя й мотивує роботу учнівського самоврядування, як універсальну форму соціальної активності учнів!