Березанська селищна рада продовжує весняну толоку!

Дата: 22.03.2019 09:23

Колектив Березанської селищної ради 22 березня вдруге вийшов на весняну толоку. До нас цього разу приєдналися працівники КП «Березань». Прибирали гору в напрямку на с. Краснопілля від поліетиленових пакетів та іншого побутового сміття. На очищеній території розгледіли поодинокі «острівці» ранніх польових квітів, схожих на фіалки.

Нагадаємо, що минулої п’ятниці, 15 березня, з колективом селищної ради прибирали горішню територію від поліетиленових пакетів та пляшок небайдужі березанці Наталія Синецька, Інна Клиш та сім’я Коз.

А 16 березня, в суботу, найвідважніші активісти Молодіжної ради «Молодь-майбутнє нації» Березанського ЗЗСО (7 учнів з 7А, 9А та 11 класів) майже повністю очистили територію посадки, що знаходиться біля «Елеватора».

Від імені усіх учасників весняної толоки та членів Молодіжної ради звертаюся до всіх мешканців Березанки та Березанської ОТГ – ЛЮБІТЬ СВОЄ СЕЛИЩЕ, НЕ ЗАБРУДНЮЙТЕ ВЛАСНУ ТЕРИТОРІЮ, використовуйте тільки паперові пакети.
Будьмо цивілізованими людьми!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису