Злободенна тема дня - як привчити до порядку?!

Дата: 25.03.2019 15:17

Мешканці будинків 104 та 106 на вулиці Центральній в смт Березанка щороку з настанням весни прибирають прилеглу до їхніх осель територію і розташовану навпроти паркову зону. Минулого тижня вони очистили парк від торішнього падолисту та іншого сміття. Отримали велике задоволення від своєї роботи, адже чистота приносить моральне задоволення не лише господарям, а й приваблює небайдужі до чистоти погляди перехожих.

Але, як кажуть, «свиню» все-таки підсунули. Причому свої, місцеві, хто живе поряд. Буквально через три дні на прибраній території посеред паркової зони з’явилася купа зрізаного гілля. ЯК ЦЕ ЗРОЗУМІТИ? Аби з двору, а там хоч трава не рости?! Якийсь «розумник» вирішив що за ним ХТОСЬ прибере?! То нехай він відповість хто за ним має прибрати?!
Але як би не був налаштований цей горе-господар, він має знати, що він сплюндрував труд людей, які за власним бажанням прибрали ЗАГАЛЬНУ територію Центральної вулиці. Так робити НЕ МОЖНА! Кожна вихована, культурна людина має за собою прибирати сама, а не «підкидати» КОМУСЬ своє сміття. Цей горе-господар, в першу чергу, принизив себе і показав свій низький внутрішній і духовний рівень розвитку.