Березанські вчителі ділилися ефективними формами та методами роботи на уроках української мови

Дата: 20.03.2019 15:41

19 березня на базі Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках атестації педагогічних працівників відбувся районний семінар учителів української мови та літератури на тему «Ефективні форми та методи роботи на уроках української мови та літератури».

На заході були присутні спеціалісти ОКМС Березанської селищної ради Світлана Посухіна, Олена Ворона та 15 учителів району, яких з вітальним словом радо зустріли учні, подарувавши учительській когорті гарний настрій та позитивні емоції.
Досвідом роботи зі своїми колегами ділилися учитель першої кваліфікаційної категорії Наталія Самусь на уроці української мови у 8-А класі та учитель другої кваліфікаційної категорії Олена Поклад на уроці української мови у 5-Б класі. Вчителі продемонстрували власне напрацьоване вміння використовувати інтерактивні прийоми та форми навчальної діяльності учнів, ІКТ та вміння критично вирішувати педагогічні ситуації, що вказує на результат постійного вдосконалення фахової майстерності.

Учасники семінару високо оцінили роботу своїх колег й побажали успіхів та творчого натхнення.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису