Миколаївська область, Березанський район

Чергова I сесія VII скликання від 10.01.2018

Дата: 05.01.2018 14:16

Рішення № 1 "Про затвердження Регламенту роботи Березанської селищної ради"

Рішення № 6 "Про затвердження переліку постійних комісій та Положення про постійні комісії Березанської селищної  ради" (Положення про постійні комісії Березанської селищної ради)

Рішення № 7 "Про затвердження  складу мандатної  комісії, з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності Березанської селищної  ради"

Рішення № 8 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань планування бюджету, фінансів,  соціально-економічного розвитку  та інвестицій Березанської селищної  ради"

Рішення № 9 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології,   благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності  Березанської селищної  ради"

Рішення № 13 "Про  затвердження   Положення  про старосту села (сіл) Березанської об’єднаної територіальної громади"