Чергова I сесія VII скликання від 10.01.2018

Перелік рішень в протоколі I сесії VII скликання від 10.01.2018

Протокол від 10.01.2018 № 1

Поіменне голосування

Рішення № 1 "Про початок повноважень депутатів Березанської  селищної ради"

Рішення № 2 "Про  початок повноважень Березанського селищного голови"

Рішення № 3 "Про обрання секретаря Березанської селищної ради"

Рішення № 4 "Про створення тимчасової лічильної комісії  Березанської селищної  ради"

Рішення № 5 "Про затвердження Регламенту роботи Березанської селищної ради"

Рішення № 6 "Про затвердження переліку постійних комісій та Положення про постійні комісії Березанської селищної  ради" (Положення про постійні комісії Березанської селищної ради)

(Внесено зміни до Положення про постійні комісії рішенням чергової XXXI сесії VII скликання від 10.06.2020 № 9 "Про внесення змін до Положення про постійні комісії Березанської селищної ради VII скликання") (дане рішення втратило чинність згідно з рішенням від 11.12.2020 № 6 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку  та інвестицій Березанської селищної ради")

Рішення № 7 "Про затвердження  складу мандатної  комісії, з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності Березанської селищної  ради"

Рішення № 8 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань планування бюджету, фінансів,  соціально-економічного розвитку  та інвестицій Березанської селищної  ради"

Рішення № 9 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології,   благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності  Березанської селищної  ради"

Рішення № 11 "Про утворення старостинських округів Березанської селищної ради"

Рішення № 12 "Про покладання обовязків старости"

Рішення № 13 "Про  затвердження   Положення  про старосту села (сіл) Березанської об’єднаної територіальної громади"

Рішення № 14 "Про визначення чисельності та затвердження персонального складу виконавчого комітету Березанської селищної ради"

Рішення № 15 "Про початок реорганізації Василівської, Калинівської, Матіясівської, Лиманівської сільських рад шляхом приєднання до Березанської селищної ради"

Рішення № 16 "Про затвердження  структури виконавчих органів Березанської селищної ради"

Рішення № 17 "Про  затвердження штатного розпису Березанської селищної ради"

Рішення № 18 "Про виготовлення  номерних печаток та штампів"

Рішення № 19 "Про встановлення премії та надбавки селищному голові"