Любов і світло до життя впліта в римовані рядки

Дата: 26.03.2019 14:10

Щорічно в Березанській районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня юнацької книги проходить низка заходів, спрямованих на любов до книги, до рідної землі, малої батьківщини, формування нової сучасної молоді, яка прагне до знань, до пізнання нового.

Перший день юнацької книги був присвячений темі любові до рідного краю, яка яскраво оспівана у творах відомих поетів-краян Миколи Аркаса, Павла Глазового, Валерія Бойченка, Дніпрової Чайки. Усі ці митці прославили Миколаївщину на всю Україну.

А ось неповторну красу і велич Березанщини дуже гарно відтворила у своїх віршах наша землячка, поет-початківець Алла Голокоз. Ця людина має неабиякий талант від Бога: свої почуття й емоції вона майстерно вплітає в римовані рядки, що несуть любов і світло до життя. А ще Алла Пилипівна має особливий талант декламування власних віршів та вміння вести з молоддю душевний, відкритий діалог, у форматі якого, до речі, й відбувся цей літературний захід.

Поетична муза нашої землячки доторкнулася юної душі кожного учасника, залишивши там часточку своє світлої любові.