Давайте разом зупинимо зухвалі дії "горе-господарів" і стихійним сміттєзвалищам скажемо НІ!

Дата: 01.04.2019 16:06

Сьогодні до Березанської селищної ради надійшло депутатське звернення від Ігоря Ходана (округ № 4), який просить вжити заходів щодо усунення порушень екологічного законодавства України, а саме: припинення існування стихійного сміттєзвалища, розташованого обабіч проїзної дороги до вул. Малоолександрівська (від території колишнього вугільного складу в напрямку на Малиші).

Прошу читача уважно подивитись на фото, на якому прекрасно видко, як якийсь (чи якісь) «горе-господар» вивіз побутове сміття зі свого двору і викинув туди, куди оком глянув.

Він зовсім не подумав про те, що цим самим порушив Правила благоустрою території селищної ради. Більше того, він вчинив злочин по відношенню до своїх односельців. Цей з низькою свідомістю громадянин утворив несанкціоноване сміттєзвалище, яке може призвести до екологічної катастрофи – забруднення води верхнього горизонту та мору худоби, яка випасається на пасовищі.

Якщо хтось бачив людей, які викинули це сміття, повідомте до селищної ради. Вони будуть притягнуті до відповідальності. Давайте разом зупинимо зухвалі дії поодиноких  «горе-господарів» і стихійним сміттєзвалищам скажемо «НІ!»