"Повір у себе, і в тебе повірять інші"

Дата: 01.04.2019 10:21

На виконання Соціальної комплексної програми  підтримки сім’ї та дітей, з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з інвалідністю та сприяння їх інтеграції в соціум обласним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  в березні-квітні проводиться конкурс «Повір у себе, і в тебе повірять інші» для дітей з інвалідністю в  Миколаївській області.

У зв’язку з вищезазначеним, відділом соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської ОТГ було запропоновано сім’ям, де виховуються діти з інвалідністю, взяти участь  у цьому конкурсі.

До Вашої уваги пропонуємо роботи дітей Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.: Максима Кравченка,   Богдана Матвієнка, Артема Громового, Маріанни Конончук, Софії Галіцької, Олени Овсяннікової. До 10 квітня ще є час іншим діткам прийняти участь та направити роботи до селищної ради.