Миколаївська область, Березанський район

Соціальна служба - прояв реальної турботи з боку влади

Дата: 03.04.2019 13:17

Робоча група Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради третього квітня здійснила виїзд у села Малахове та Марківка з метою перевірки роботи соціального працівника Ганни Калічак, яка надає послуги одиноким громадянам.

У ході перевірки відвідали одиноку пенсіонерку з Малахового Ковширіну У.О., яка отримує соціальні послуги вдома. Були приємно вражені небайдужістю односельчанки Любові Діордіци, яка саме провідувала одиноку жінку й допомагала їй по господарству. Це значима моральна й фізична підтримка для такої категорії людей.

В Марківці робоча група здійснила обстеження умов проживання сімї Чапчай. Усім відвіданим також було надано перукарські послуги.

Підопічні залишились задоволені увагою соціальної служби Березанської селищної ради.