Рішення XX сесії VII скликання від 08.04.2019

Дата: 09.04.2019 09:51

Порядок денний Чергової XX сесії VII скликання від 08.04.2019

Протокол Чергової XX сесії VII скликання від 08.04.2019 № 20

Результати поіменного голосування Чергової XX сесії VII скликання від 05.04.2019 та Список депутатів

Рішення № 1 "Про внесення змін до селищного бюджету Березанської селищної ради на 2019 рік"

Рішення № 2 "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Березанської селищної на 2019 рік" (втратило чинність згідно з рішенням № 5 від 01.07.2022)

Рішення № 3 "Про  затвердження Програми «Безпечне селище на  2019 -2020 роки» (дане рішення втратило чинність згідно з рішенням № 7 від 18.11.2022)

Рішення № 4 "Про затвердження   Програми охорони природного навколишньогосередовища Березанської селищної ради на 2019-2020 рок"

Рішення № 6 "Про зміну назви та затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Березанської селищної ради в новій редакції"

Рішення № 7 "Про затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами на території Березанської селищної ради"

Рішення № 8 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам фермерського господарства та передачу їх у власність із земель ф/г «Нива» голові та членам ф/г «Нива» (Василівський старостинський округ) із земель комунальної власності Березанської селищної ради Демянчику Володимиру Михайловичу, Демянчику Євгенію Володимировичу, Демянчик Галині Петрівні, Демянчику Івану Михайловичу"

Рішення № 11 "Про затвердження проектно-кошторисної документації"